Smycz miejska

Niezbędnik nr 1 na psiej liście zakupów. Smycz miejska wykonana jest z grubej i wytrzymałej taśmy, która zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennych spacerów. Dodatkowy uchwyt przy karabińczyku pozwala mieć psa blisko siebie zawsze wtedy, gdy sytuacja tego wymaga. Ładne kolory i autorskie wzory nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli. 

Idealne dla psów raz małych, średnich i dużych.

Smycz miejska PREMIUM

Smycz miejska PREMIUM wykonana jest z grubej i wytrzymałej taśmy, która zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennych spacerów. Smycz miejska PREMIUM dla psa charakteryzuje się tym, że ma: aż dwa uchwyty - możesz wykorzystywać je według potrzeb, rączkę podszytą miękką pianką - ochroni Twoje dłonie przy mocniejszych szarpnięciach
Twojego psa i dodatkowy zaczep przy uchwycie - możesz zawiesić na nim klucze, worki na psie odchody, lub po prostu zapinać na nim karabińczyk i przewieszać przez ramię.
Ładne kolory i autorskie wzory nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli. Idealne dla psów ras małych, średnich i dużych.

Smycz przepinana

Smycz przepinana dla psa wykonana jest z grubej i wytrzymałej taśmy. Autorski design i ładne kolory nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli. Smycze mają możliwość regulacji długości na trzech poziomach i są wyposażone w odporne karabińczyki.
Idealne dla psów raz małych, średnich i dużych.