Szelki typu step-in ‚Pineapple Juice’ – Dog’s Profit – korzyści dla psa i jego właściciela!

Szelki typu step-in ‚Pineapple Juice’

69.0079.00


Mega wygodne szelki dla Twojego psa!

Wyczyść
ILOŚĆ
Dodatkowe informacje
rozmiar

Rozmiar S, Rozmiar M, Rozmiar L, Rozmiar XL

Psst! Produkt personalizowany - z podszyciem z pianki i/lub kolorem okuć/karabińczyka innym niż srebrny - nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Styl przede wszystkim!

Szelki typu step-in zapewniają psu komfort podczas ich noszenia, nie ograniczają jego ruchów dzięki czemu są bardzo wygodne. Szelki typu step-in stworzone są dla grzecznych psiaków, które nie ciągną na smyczy. Ich konstrukcja wyklucza jakiekolwiek urazy gardła. Wszystkie taśmy, zarówno z pasa mostkowego, klatki piersiowej i brzusznego są regulowane, dzięki można je w bardzo łatwy sposób dopasować do ciała pupila.
Skomponuj cały Dog's Profitowy zestaw wyjściowy dla swojego psa i do szelek dobierz smycz lub pas bezpieczeństwa do samochodu z tym samym wzorem.

SPRAWDŹ KORZYŚCI JAKIE NIESIE DOG'S PROFIT

Jaki rozmiar wybrać?

W jaki sposób zdjąć miarę? Szelki typu step-in mają tę potężną zaletę, że każdy ich element można wyregulować, dlatego, wystarczy jak zmierzysz swojemu psu obwód klatki piersiowej w najszerszym miejscu :) Jeśli otrzymany wymiar jest wartością graniczną danego rozmiaru, napisz nam o tym w uwagach do zamówienia, wtedy uszyjemy ciut większe szelki, tak abyś bez problemu mógł dopasować je do swojego pupila. Aby wybrać odpowiedni rozmiar nie zalecamy mierzenia akcesoriów, z których korzystaliście do tej pory.