Najczęściej zadawane pytania:

Dotyczące zamówień:

Najczęściej realizujemy zamówienia już w ciągu 24 - 72h od momentu ich złożenia ( płatność przy odiorze), lub zaksięgowania wpłaty na naszym firmowym rachunku.
Masz kilka opcji:
 • Płatność online- za pośrednictwem tpay.com lub PayPal, środki są automatycznie księgowane na naszym koncie.
 • Płatność przy odbiorze. Krótko i konkretnie. Kurier daje Ci paczkę, a Ty mu pieniądze.
 • Standardowy przelew bankowy. Możesz zrobić to przez internet, w oddziale banku lub na poczcie. Ze względu na dłuższy czas księgowania płatności po jej dokonaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia transakcji.
 • Sprawdź swoją skrzynkę ze spamem, ze względu na to, że mail potwierdzający złożenie zamówienia wysyłany jest automatycznie mógł tam trafić. Jeśli go tam nie ma skontaktuj się telefonicznie z Anią, która manualnie sprawdzi co jest grane ( +48 790 206 373 ).

  Dotyczące psiej pielęgnacji:

  TAK! Nasze kosmetyki są idealne dla każdego rodzaju sierści, włosa, wełny. Po kąpieli każdy psiak staje się mięciutki, jego sierść jest błyszcząca i aż się prosi o głaskanie :)
  Tak! Łagodna formuła naszych kosmetyków jest dopracowana tak, żeby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wrażliwych i wymagających psich alergików. Bez obaw możesz kąpać w nich swojego psiaka!
  Nie ma jednej reguły, psa powinno się kąpać tak często jak często tego potrzebuje. Jeśli zauważysz, że Twój pupil jest zakurzony, brudny, nieładnie pachnie, lub jego szata straciła blask , to znak, że najwyższy czas na kąpiel.

  Dotyczące psich akcesoriów:

  Tak! Urzędujemy w Krakowie na ul. Frycza Modrzewskiego 8/111, 5 piętro (os. Żabiniec) wpadnij do nas z psiakiem, Blair Was chętnie pozna. P.S. Koniecznie daj nam wcześniej znać, żebyśmy mogli przygotować produkty, które Cię interesują.
  Masz dwie możliwości: czyszczenie ręcznie ( wodą z mydłem) lub pranie w pralce w 40° razem z codziennym praniem. Przed wsadzeniem do pralki nie zapomnij zapakować akcesoriów w woreczek ochronny, tak żeby metalowe okucia nie tłukły się w bębnie przez całe pranie^^
  Pewnie! Jeśli Twojego wymarzonego produktu nie ma w naszej ofercie, lub Twoja psinka ma niestandardowe wymiary napisz do nas maila na adres: contact@dogsprofit.com, wiadomość prywatną na fejsie lub po prostu zadzwoń do Ani ( +48 790 206 373) i powiedz co Ci w duszy gra!