Dobra zabawa to podstawa!

Szarpak 'Pineapple Juice' to wykonana z najwyższej jakości materiałów stylowa zabawka dla Twojego psa. Jest to jedna z pierwszych na polskim rynku tak kolorowych zabawek tego typu. Autorski wzór taśmy pozwala na stworzenie idealnego psiego zestawu do zabawy i na spacer. Mop dzięki swojej budowie jest bardzo atrakcyjny dla psa. Dla zwiększenia wytrzymałości zabawki zastosowaliśmy dodatkowe przeszycia w miejscach szczególnie narażonych na zniszczenie przez psie zęby. Rączka do trzymania została podszyta mięciutką pianką dzięki czemu podczas ostrzejszej zabawy z pupilem nie odczujesz dyskomfortu wrzynania się taśmy w dłonie!manie higieny jamy ustnej psa. To idealny prezent dla kogoś, kto lubi klasykę w modnym wydaniu. 

Twój pies pokocha ją od pierwszego szarpnięcia!

 

  • pj_04
  • pj_03
  • pj_02
  • pj_01
  • pj_min

SPRAWDŹ KORZYŚCI JAKIE NIESIE DOG'S PROFIT

 

Uwaga:


Pies nie powinien bawić się szarpakiem sam. Zabawka jest przeznaczona do wspólnej zabawy człowieka z psem, aportowania, szarpania, treningów, nagradzania. Po zakończeniu zabawy/ treningu najlepiej ją schować przed psem.

Nie ma zabawek niezniszczalnych, dlatego ze względów bezpieczeństwa należy nadzorować psiaka podczas zabawy. Ewentualne nadgryzione elementy należy niezwłocznie odciąć.