Ambasadorzy – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

POZNAJ AMBASADORÓW DOG'S PROFIT!

WŁAŚCICIEL: ANNA, KONRAD

BLAIR

Grzeczna, kochana i niestety lękliwa czteroletnia bokserka. Czuje się naprawdę szczęśliwa gdy jest zmęczona po intensywnym spacerze. Turystka z ogonem, która uwielbia nurkować w misce z wodą aż po same oczy. Zdobywczyni niejednego górskiego szczytu. Dog's Profitowa szefowa.

WŁAŚCICIEL: LAURA

SOYA

Suczka rasy border collie. Jest bardzo mądra, wesoła i zwinna. Umie już wiele sztuczek, kocha agility i stawia pierwsze kroki w innych psich sportach. Uwielbia wodne zabawy i błotne szaleństwa, leśne spacery i długie wycieczki. Jest niezwykle "całuśną" dziewczynką, o wielkim i wrażliwym sercu.

BEZDOMNIAK DO ADOPCJI!

FARAON

Amator miękkich legowisk i koneser pysznościowej karmy. Fan zabawek i propagator aktywnego trybu życia, ze sportów preferuje kąpiele błotne i prasowanie trawy. Wolny czas najchętniej spędza z kolegami przy misce wody.

WŁAŚCICIEL: PAULINA

MIA & BELLA

Dwie dalmatynki z Podbeskidzia kochające wędrówki po górach. Uwielbiają jeść 😃 uwielbiają przytulać się do ludzi. Miłości w nich jest od czubków mokrych nosów po sam koniuszek merdających ogonów.

WŁAŚCICIEL: WERONIKA

VUKO

Młody, energiczny Border Collie. Futrzasty kłębek miłości. Najważniejsze na świecie jest dla niego rozdawanie buziaków i pogoń za piłką. Uwielbia długie, leśne spacery i szalone kąpiele w jeziorze.

BEZDOMNIAK DO ADOPCJI

RUBIN 

Za kratami bywa smutny i przerażony... Nie ma bowiem pewności kto do niego podchodzi i jakie ma zamiary...Wewnątrz to jednak bardzo wrażliwy pies o WIELKIM SERCU. Bardzo szybko przywiązuje się do człowieka, jeśli tylko zaufa i poczuje się u jego boku bezpieczny. To pies dla kogoś wyjątkowego, kochającego zwierzęta i pragnącego spędzać czas ze swoim czworonożnym przyjacielem.

WŁAŚCICIEL: JOANNA

MELON & KOKOS 

Twin brother's from another mother's. Wszędzie i zawsze razem 😊 Mops Melon to amator wszelkich rodzajów psiastków, drzemek i błogiego lenistwa, gdyby nie jego brat Kokos -buldog francuski- przespałby cały dzień. Kokos to wulkan energii w czystej postaci 😈 nigdy nie jest za późno na zabawę lub spacer, zawsze chętny do działania. Są totalnymi przeciwieństwami, które nie mogą bez siebie żyć 😊