Ebook "Luźna smycz bez tajemnic" - Dog's Profit

Ebook

"Luźna smycz bez tajemnic"

Twój pies ciągnie na smyczy, a Ty nie wiesz jak go tego oduczyć? Chcesz, aby w końcu spacer z psem był przyjemnością, a nie połączeniem wyścigu z walką o zdrowe barki? W tym e-booku Basia Sikorska - niesamowita behawiorystka, przemiła i ciepła dziewczyna, dzieli się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną, którą opiera przede wszystkim na nauce i swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z psamie. Dodatkowo w ebooku znajdziesz ZESZYT ĆWICZEŃ / KARTY PRACY (zawierający 12 ćwiczeń), czyli gotowy plan treningu chodzenia na luźnej smyczy do wdrożenia od zaraz!

Autorka w ebooku tłumaczy dlaczego popularne metody nauki chodzenia na luźnej smyczy zawodzą oraz jak powinien wyglądać skuteczny trening z psem. Dodatkowo pokazuje krok po kroku cały proces treningowy, z którego sama korzysta podczas spotkań ze swoimi klientami. W naszym ebooku zamknęliśmy więc, całą niezbędną wiedzę, którą Ty możesz otrzymać dopiero po kilku sesjach z psim trenerem lub behawiorystą.Dlaczego warto wybrać ebooka?

Zastanawiasz się jak oduczyć psa ciągnięcia na smyczy? Książka w wersji elektronicznej jest super, ponieważ możesz mieć ją zawsze przy sobie w swoim telefonie! Dodatkowo nie płacisz za dostawę i nie musisz czekać aż kurier dostarczy Ci książkę. Otrzymujesz ją od razu po opłaceniu zamówienia na podany przez Ciebie w formularzu adres mailowy.
Dla kogo najlepsze?
 • dla właściciela psa ciągnącego
  Aby codzienne spacery były w końcu przyjemne.
 • dla właściciela psa lękliwego
  Na przykład świeżo po adopcji. Ebook pomoże Wam wypracować wspólny styl spacerowania.
 • dla opiekuna szczeniaka
  Dowiesz się jak nauczyć psa spacerowania i jakich błędów unikać.
 • dla opiekuna psa aktywnego
  Dowiesz się jak zamienić ciągły wyścig w przyjemne spacerowanie.
 • dla Ciebie
  Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę i świadomie prowadzić swojego psa.

Wasze opinie:

 • Agnieszka pisze: "Właśnie nabyłam ebook Luźna smycz bez tajemnic od Dog's Profit. Ebook zawiera dużo praktycznych wskazówek i ćwiczeń. Napisany jest w świetny sposób, po prostu wiedza sama wchodzi do głowy. Gorąco polecam .
 • Ula pisze: „Zdecydowanie eBook, który pomoże w treningu luźnej smyczy nawet największemu laikowi. Rozkłada problem na czynniki pierwsze i proponuje rozwiązania oparte na treningu pozytywnym ?”

E-book "Luźna smycz bez tajemnic"

 • FORMAT
  Wersja cyfrowa książki E-book w formacie PDF
 • ILOŚĆ STRON
  88
 • WSPARCIE
  W ebooku znajdziesz zeszyt 12 ćwiczeń z miejscem na notatki
 • NATYCHMIASTOWA DOSTAWA
  Od razu po opłaceniu zamówienia
 • PRODUKT WIRTUALNY
  Ebook jest produktem wirtualnym, który nie podlegają zwrotom.
Dlaczego warto?

Z ebooka dowiesz się m.in. o:

Dlaczego psy ciągną? Dlaczego popularne metody są nieskuteczne. Czym jest szkolenie bez zastraszania. Jak dobrać szelki dla psa. Jak zaspokoić podstawowe potrzeby psa. Jak radzić sobie z rozproszeniami podczas treningu. Co robić kiedy pies ciągnie i wiele innych.

W książce znajdziesz kompletny plan treningowy, składający się z 12 ćwiczeń, który możesz wdrożyć od zaraz.

 

Najczęściej zadawane pytania:


Opłaciłam(em) zamówienie, w którym były produkty elektroniczne. Kiedy je otrzymam?
Sprawdź swoją skrzynkę mailową, produkty elektroniczne są wysyłane natychmiast po opłaceniu zamówienia. Czasem może się zdarzyć, że wpadną do zakładki z ofertami lub do spamu, więc warto tam też zajrzeć. Jeśli mimo wszystko nadal nie masz wiadomości, napisz do nas.
 
 
Jakie są dostępne sposoby płatności?
W przypadku produktów elektronicznych masz do wyboru dwa typy płatności: Tpay, oraz PayPal.