FAQ – Dog’s Profit – stylish collars, harnesses, leashes and much more for your dog!

Najczęściej zadawane pytania:

Dotyczące zamówień:

Jak mogę opłacić swoje zamówienie?
Masz kilka opcji:
  • Płatność online- za pośrednictwem tpay.com lub PayPal, środki są automatycznie księgowane na naszym koncie.
  • Płatność przy odbiorze. Krótko i konkretnie. Kurier daje Ci paczkę, a Ty mu pieniądze.
  • Standardowy przelew bankowy. Możesz zrobić to przez internet, w oddziale banku lub na poczcie. Ze względu na dłuższy czas księgowania płatności po jej dokonaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia transakcji.
Złożyłem/am zamówienie, ale nie dostałam od Was żadnego potwierdzenia...
Sprawdź swoją skrzynkę ze spamem, ze względu na to, że mail potwierdzający złożenie zamówienia wysyłany jest automatycznie mógł tam trafić. Jeśli go tam nie ma skontaktuj się telefonicznie z Anią, która manualnie sprawdzi co jest grane ( +48 790 206 373 ).
Czym jest zamówienie personalizowane?
Inaczej zamówienie indywidualne, dotyczy ono szelek easy-walk, produktów w wersji PREMIUM / z kolorowymi okuciami / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowywanych ze standardowo dostępnych wariantów. Takie zamówienie nie podlega zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta). W razie złego dopasowania proponujemy usługę przeróbek krawieckich (opcja dodatkowo płatna).
Jaki jest koszt wysyłki zamówienia?
Koszt wysyłki zależy od przewoźnika. Dla przesyłek krajowych wynosi on:
  • 13 zł - Paczkomat InPost (płatność z góry),
  • 16 zł - kurier InPost (płatność z góry),
  • 22 zł - kurier InPost (płatność przy odbiorze).
Paczki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, gdzie cena standardowej paczki ( do 0,5 kg) wynosi 25 zł.
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Wszystkie nasze produkty szyjemy na bieżąco pod konkretne zamówienie. Zamówienia realizujemy najczęściej w terminie do 3 dni roboczych od momentu ich złożenia ( płatność przy odbiorze), lub zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku firmowym. Czas realizacji natomiast może zmieniać się w zależności od aktualnej ilości zamówień jakie mamy w realizacji.

Dotyczące psich akcesoriów:

Gdzie można przymierzyć Dog's Profitowe akcesoria?
Nasze produkty są dostępne już w kilku polskich miastach. Zapraszamy do zakładki: KONTAKT, gdzie znajduje się pełna rozpiska naszych dystrybutorów!
Jak wyczyścić akcesoria od Dog's Profit?
Masz dwie możliwości: czyszczenie ręcznie ( wodą z mydłem) lub pranie w pralce w 40° razem z codziennym praniem. Przed wsadzeniem do pralki nie zapomnij zapakować akcesoriów w woreczek ochronny, tak żeby metalowe okucia nie tłukły się w bębnie przez całe pranie^^
Czy kolorowe okucia są trwałe?
Życzylibyśmy sobie i Wam żeby tak było. Intensywność użytkowania ma spory wpływ na długość efektu WOW w kolorowych okuciach, który może minąć wraz z pojawianiem się na nich kolejnych ubytków. Upadek, czy tarcie w relacji: półkole-karabińczyk powoduje powstawanie odprysków lub przetarcia po ich wewnętrznej stronie. Na szczęście znaleźliśmy na to rozwiązanie! Jeśli okucia w Waszych produktach są już mało reprezentatywne oferujemy Wam ich wymianę na ich srebrny - ponadczasowy - odpowiednik! (usługa dodatkowo płatna).
Czy mogę złożyć indywidualne zamówienie?
Pewnie! Jeśli Twojego wymarzonego produktu nie ma w naszej ofercie, lub Twoja psinka ma niestandardowe wymiary napisz do nas maila na adres: contact@dogsprofit.com, wiadomość prywatną na fejsie lub po prostu zadzwoń do Ani ( +48 790 206 373) i powiedz co Ci w duszy gra! Psst... takie zamówienie nie podlegają zwrotom, ani wymianie.
Czym różni się smycz miejska STANDARD od PREMIUM?
  • Smycz w wersji STANDARD to klasyczna smycz prosta, taśmowa. Na jednym końcu ma karabińczyk do przypięcia psa, a na drugiej rączkę d trzymania.
  • Smycz w wersji PREMIUM jest prostą smyczą taśmową wzbogaconą o: rączkę podszytą miękką pianką, metalowy zaczep przy niej ( np do przymocowania pokrowca na psie worki), oraz dodatkowy uchwyt przy karabińczyku (może służyć np. do przytrzymania psa blisko siebie).
Jaka jest różnica między obrożą martingale a klasycznym półzaciskiem?
Funkcjonalność obu obroży jest taka sama, jedyną różnicą jest element zaciskowy. W przypadku wersji martingale jest to pętelka, a w półzacisku classic jest to pasek, który podczas szarpnięć przez psiaka zaciska się tak, aby uniemożliwić wyswobodzenie się z niej.
Czym różni się smycz przepinana STANDARD od PREMIUM?
  • Smycz przepinana standard to klasyczna, prosta smycz taśmowa dla psa, a na obu końcach ma karabińczyk.
  • Wersja PREMIUM to tak na prawdę zestaw, w którego skład wchodzi: smycz przepinana Standard + rączka neoprenowa NEO HANDY™, która ma za zadanie zwiększyć komfort spacerowania (szczególnie polecamy ją na zimowe spacery i dla właścicieli psów ciągnących).
Mam małego psa, jaką smycz wybrać?
Typ smyczy zależy od Waszego stylu spacerowania i aktualnych potrzeb. Ważniejsza jest szerokość taśmy, która automatycznie wpływa na wielkość i ciężar wykorzystanych w niej okuć. Dla małych psów proponujemy taśmy o szerokości: 13, 16 i 20 mm.
Mam dużego psa, jaką smycz wybrać?
Typ smyczy zależy od Waszego stylu spacerowania i aktualnych potrzeb. Ważniejsza jest szerokość taśmy, która automatycznie wpływa na wielkość i ciężar wykorzystanych w niej okuć. Dla małych psów proponujemy taśmę o szerokości: 25mm.
Czy mój pies nie przegryzie taśmy?
Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego, więc gdy psiak się postara będzie w stanie to zrobić. Ważne jest aby pamiętać, że akcesoria spacerowe to nie zabawki i aby mogły być bezpieczne struktura taśmy nie powinna być ponadgryzana, ponieważ wpływa to na jej wytrzymałość podczas zwalczania naprężeń, które oddziałują na nią podczas spaceru prawie non stop!