Nowa opcja: Płatność kartą przy odbiorze. – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Nowa opcja: Płatność kartą przy odbiorze.

Każdego dnia staramy się jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.
Magazyn z nowymi wzorami na szelki i smycze dla psa jest konkretnie spuchnięty. Coraz bardziej rozwijamy się też w kierunku mega lekkich i wygodnych oddychających szelek dla wrażliwych psiaków.
Teraz przyszedł czas na ukłon w stronę tych z Was, którzy decydują się na odbiór osobisty zamówionych produktów ( w Krakowie), lub odwiedzają nasze stoisko na różnego rodzaju eventach w których mamy przyjemność brać udział.
Może nie odkrywamy Ameryki, ale ułatwiamy życie Wam i sobie, a to się liczy 🙂
Na targach Warsaw Animals Days daliśmy Wam możliwość zapłacenia za zakupy kartą! Ta opcja bardzo przypadła 18160132_1510000432352983_371414310_oWam do gustu, z czego jesteśmy mega usatysfakcjonowani 🙂
Sami jesteśmy typem ludzi bezgotówkowych, dlatego nie chcemy żeby ilość bilonu w portfelu była i dla Was ograniczeniem w drodze do uszczęśliwienia siebie i swojego psiaka.

Terminal SumUp Air jest najbardziej innowacyjnym produktem dostępnym na rynku terminali płatniczych, który wyznacza najwyższe standardy bezpieczeństwa akceptacji kart płatniczych.
Transakcja trwa zaledwiek kilka sekund, a potwierdzenie dokonania płatności jest od razu wysyłane na nasz nr telefonu / e-mail.
Koniec spinania się o wyliczoną kwotę i wydawanie reszty srebrzystymi drobniakami!
Poczujmy magię plastikowych kart!

P.S. Akceptujemy karty Visa, vPay, MasterCard i Maestro.
>>> IDŹ NA ZAKUPY <<<

11111-12  dp ananasyimaliny

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o