Najczęściej zadawane pytania – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!
 
Jak zacząć zarabiać?

To bardzo proste! Wystarczy, że zarejestrujesz się do naszego systemu i zostaniesz naszym Partnerem. Do wyboru masz dwie formy promocji w panelu Partnera: baner i link, możesz wybrać obie lub tę, która Ci bardziej odpowiada. Umieść je w widocznym miejscu na swojej stronie lub wykorzystaj do promocji w inny sposób (np. w postach na facebooku). Odtąd każdy przekierowany od Ciebie użytkownik, który dokona zakupu w naszym sklepie wygeneruje dla Ciebie prowizję od sprzedaży.


Jak przystąpić do programu partnerskiego?

Wystarczy założyć konto w naszym systemie. Rejestracja jest bezpłatna i dokonasz jej online. Po zweryfikowaniu poprawności danych, uzyskasz dostęp do panelu Partnera. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne, aby wystartować z promocją i zacząć zarabiać.


Jaki jest koszt przystąpienia do programu?

Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy minimum formalności i możesz zacząć zarabiać.


Kto może zostać naszym Partnerem?

Partnerem może zostać każdy, kto chce zacząć promować produkty Dog's Profit w Internecie i na tym zarabiać oraz ukończył 18 rok życia. W szczególności nasz program skierowany jest do właścicieli serwisów www, blogerów i vlogerów. Liczy się pomysł i kreatywność. Jesteśmy elastyczni i nie zamykamy się na żadne, dobrze przemyślane propozycje współpracy :) Jeśli prowadzisz biznes on-line i masz pytania dotyczące współpracy, napisz do nas - partner@dogsprofit.com.


Jakie produkty objęte są Programem Partnerskim?

W Programie Partnerskim zarabiasz polecając produkty Dog's Profit w Polsce i za granicą dostępne w ofercie sklepu: dogsprofit.com.


Ile można zarobić w programie afiliacyjnym?

Oferujemy prowizję w wysokości 10% od wartości złożonego przez klienta zamówienia. W Programie możesz osiągnąć nieograniczone zyski. Sam decydujesz ile reklam umieszczasz, więc i od Ciebie zależy ile możesz zarobić.


Jakie produkty będę promować w Dog's Profit?

W Programie Partnerskim zarabiasz polecając produkty dostępne w ofercie sklepu: dogsprofit.com. Jako nasz Partner masz w czym wybierać. Mogą to być obroże, szelki, smycze oraz wszystkie akcesoria dla właścicieli psiaków.


Czy muszę posiadać stronę internetową, aby przystąpić do programu?

Nie, posiadanie strony internetowej nie jest konieczne. Warto jednak podkreślić, że jednym z podstawowych narzędzi, z których będziesz korzystać przy promowaniu naszych produktów, jest link afiliacyjny. Dlatego ważne jest posiadanie możliwości udostępniania takich linków (blog, strona www, fanpage facebook lub Instagram)


Co to jest panel Partnera?

Jest to narzędzie, przygotowane dla Partnerów do zarządzania współpracą. Poprzez panel możesz pobierać narzędzia reklamowe, sprawdzać statystyki, aktualizować swoje dane itp.


Skąd wiemy że należy mi naliczyć prowizję?

Po rejestracji każdy partner otrzymuje unikatowy numer ID którym posługuje się w momencie promocji naszych produktów. Przykładowy link wygląda w następujący sposób: https://dogsprofit.com/?affiliates=00 (00 - unikatowy numer ID dla każdego klienta). Gdy ktoś z tego adresu przejdzie do naszego sklepu i dokona zakupu w ciągu 30 najbliższych dni, Ty otrzymujesz prowizję.


Co jest warunkiem naliczenia prowizji od sprzedaży?

Prowizja od sprzedaży zostanie naliczona w momencie opłacenia zamówienia przez klienta.


Kiedy i w jaki sposób otrzymam zarobione przeze mnie pieniądze?

Wypłaty realizujemy raz w tygodniu. Ostatniego dnia każdego tygodnia. Zgromadzone przez Ciebie środki prześlemy na Twoje konto Paypal lub numer konta bankowego, który podałeś/aś podczas rejestracji w systemie partnerskim.


Nie ma tu odpowiedzi, której szukasz?

Napisz do nas i zadaj nam pytanie – partner@dogsprofit.com. Chętnie na nie odpowiemy.