Planner tygodniowy od Dog’s Profit – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Planner tygodniowy od Dog’s Profit

"Nowy miesiąc, nowa ja!"
"Od teraz będę bardziej zorganizowana i planuje skrupulatnie realizować wszystkie zadania i obowiązku, które będę mieć."
" Od poniedziałku zrobię to, tamto i jeszcze miliard innych rzeczy..."

Tak, nie zliczę ile razy powtarzałam te regułki jak mantrę, tylko po to żeby w finalnym rozrachunku wszystko legło w gruzach, a moje plany i ” to do list” zostawały zmieniane pod wpływem chwili i presji otoczenia, a to co naprawdę istotne dla mnie odsuwać na dalszy tor.

Koniec z tym!

Wiem, że ładne rzeczy mogą motywować do zmian, dlatego stworzyłam planner tygodniowy, który chciałabym oddać w Twoje ręce! Planner może służyć do:

  • rozpisania treningów z psem (np. agility, frisbee), wizyt u weterynarza, szczepień itp.,
  • zapisywania najważniejszych terminów,
  • rozpisania listy zadań,
  • spisania planu lekcji/ zajęć,
  • nauki lepszej organizacji swojego czasu.

Bardzo dziękuję,wszystkim tym, którzy na Instagramie pomogli nam wybrać dwa wzory, które są motywami przewodnimi plannerów. Jeśli Ty też chcesz mieć wpływ na powstawanie naszych produktów zachęcam Cię do śledzenia naszego profilu, Twoja pomoc będzie dla nas nieoceniona!

Uwaga! Planner został stworzony dla Ciebie z myślą o użytku indywidualnym. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i nie przesyłanie go osobom trzecim.

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz podzielić się nim z przyjaciółką/siostrą czy znajomą, podeślij jej proszę link do tego posta!

Plannery są w formacie A5 i prześlemy go na wskazany przez Ciebie poniżej adres mailowy!

 

Podaj swój adres e-mail by odebrać PDF ze swoim plannerem.

 
 
 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o