Praca – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Praca

Jeśli jesteś zmotywowaną, dobrze zorganizowaną osobą, masz zdolności manualne i chęć tworzenia pięknych i estetycznych rzeczy dla psów z Polski i świata, to praca dla Ciebie!

Stanowisko: Sewing Machine Ninja
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Szycie na maszynie
  • Przygotowanie materiałów do szycia
  • Dbanie o najwyższą jakość wykonanych produktów
  • Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyny do szycia
  • Doświadczenie na stanowisku krawcowej (mile widziane)
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych zadań i obowiązków
  • Komunikatywność
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w jednej z najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych marek handmade na polskim rynku psich akcesoriów
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Ukojenie dla artystycznej duszy przy realizacji twórczych pomysłów
  • Możliwość przychodzenia do pracowni z psiakiem
  • Umowę o pracę / zlecenie / B2B
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami przykładowych prac, a także 3 zdań o sobie, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

    Informujemy jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nettle Konrad Pokrzywka w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon kontaktowy (wymagane)

    Treść wiadomości

    Twoje CV