Program partnerski – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Jak to działa?

 
Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej, bloga, fanpage (Facebook, Instagram) czy też sklepu internetowego, możesz na niej umieścić banery reklamowe oraz/lub linki odsyłające do sklepu Dog's Profit (wymaga to bezpłatnej rejestracji w naszym programie partnerskim).

Każda osoba, która dokona zakupu poprzez polecający baner czy też link, znajdujący się na Twojej stronie internetowej generuje dla Ciebie prowizję. Proste, prawda? Poniżej znajdziesz dokładny opis działania Programu Partnerskiego Dog's Profit.
 
pp_icon_01

Uczciwe zarobki

10% wartości od zakupionych produktów na Dog's Profit ląduje w Twojej kieszeni.
pp_icon_02

Bez pośredników

W naszym programie Partnerskim działamy bez pośredników, więc całą prowizję zgarniasz Ty!
pp_icon_03

Możliwości

Nie chcemy Cię ograniczać. Udostępniaj linki na Fanpage oraz Instagramie!
pp_icon_04

Znana marka

Rozpoznawalność naszej marki na polskim rynku wspomoże Twoje działania.
 

Jak zacząć? To proste!

Pierwszy krok już za Tobą! Dziękujemy, że chcesz wspierać polską markę! Teraz wystarczy, że założysz konto w naszym programie Partnerskim. Pamiętaj, że promując produkty Dog's Profit na swojej stronie lub fanpage-u wspomagasz rozwój psich produktów na rynku i promujesz świadomość konsumencką,a Ty za aktywną i skuteczną promocję otrzymujesz prowizję!

 
1
Zostań naszym Partnerem
Załóż bezpłatne konto wypełniając formularz rejestracyjny i uzyskaj dostęp do Panelu Partnera.
2
Wybierz banery lub link
Dobierz najlepsze rozwiązanie jakie pasuje do profilu Twoich internetowych działań.
3
Polecaj Dog's Profit
Pomóż swoim odbiorcom wybrać najlepsze akcesoria dla psiaków!
4
Odbierz prowizję
Zarabiasz 10% wartości od każdej poleconej sprzedaży. Od Ciebie zależy ile zarobisz!
1Jak zacząć zarabiać?
Zostań naszym Partnerem, dobierz odpowiednią formę promocji w panelu partnera i umieść je na swojej stronie lub wykorzystaj do promocji w inny sposób. Odtąd każdy przekierowany do nas użytkownik, który dokona zakupu wygeneruje dla Ciebie prowizję od sprzedaży.
2Jak przystąpić do programu partnerskiego?
Aby przystąpić do programu partnerskiego wystarczy założyć konto. Rejestracja przebiega całkowicie online i jest bezpłatna. Po akceptacji, uzyskasz dostęp do panelu partnera. Znajdzisz tam wszystko, co potrzebne, aby wystartować z promocją i zacząć zarabiać.
3Jaki jest koszt przystąpienia do programu?
Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy minimum formalności i możesz zacząć zarabiać.
4Kto może zostać partnerem?
Partnerem może zostać każdy, kto chce zacząć promować produkty Dog's Profit w Internecie i na tym zarabiać oraz ma ukończone 18 lat. W szczególności nasz program skierowany jest do właścicieli serwisów www, blogerów i vlogerów. Liczy się pomysł i kreatywność. Jesteśmy elastyczni i nie zamykamy się na żadne, dobrze przemyślane propozycje współpracy :)
5Jakie produkty objęte są programem partnerskim?
W Programie Partnerskim zarabiasz polecając produkty Dog's Profit w Polsce i za granicą dostępne w ofercie serwisu dogsprofit.com.
6Ile można zarobić w programie afiliacyjnym?
Zarabiasz 10% od wartości zamówienia które złoży klient. W programie możesz osiągnąć nieograniczone zyski. Sam decydujesz ile reklam umieszczasz i ile dzięki temu możesz zarobić.