Strona główna – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

SHAMPOO

Szampon o kremowej konsystencji przeznaczony do częstego stosowania dla psów dorosłych. Czyści, pielęgnuje i nawilża.  Nadaje sierści blasku, miękkości i zdrowego wyglądu.

 • ŁAGODNY
 • ANTY-ALERGICZNY
 • 200ML

ZOBACZ WIĘCEJ

FAST CLEANER

Szampon w postaci mgiełki przeznaczony dla dorosłych psów do miejscowego czyszczenia zabrudzeń. Odświeża łapy i sierść na całej jej długości. Nie wymaga spłukiwania.

 • 200ML
 • ANTY-ALERGICZNY
 • ŁAGODNY

ZOBACZ WIĘCEJ

SHAMPOO

Szampon o kremowej konsystencji przeznaczony do częstego stosowania dla psów dorosłych. Pielęgnuje, jednocześnie nadając połysk, miękkość i zdrowy wygląd sierci.

 • ŁAGODNY
 • ANTY-ALERGICZNY
 • 200ML

ZOBACZ WIĘCEJ

FAST CLEANER

Preparat przeznaczony dla dorosłych psów do usuwania miejscowych zabrudzeń. Dodatkowo służy on do odświeżana sierci na całej jej długości pomiędzy kąpielami.

 • ŁAGODNY
 • ANTY-ALERGICZNY
 • 200ML

ZOBACZ WIĘCEJ

DOG’S PROFIT No.1
Cena:39 PLN
Cena:39 PLN
DOG’S PROFIT No.2

DOG'S PROFIT - ZAMERDANI KORZYŚCIAMI!

Utrzymanie sierści w świetnej kondycji u psa wymaga systematycznej pielęgnacji. DOG'S PROFIT jest profesjonalną linią kosmetyków pielęgnacyjnych dla Twojego pupila wykreowanych i sprawdzonych przez specjalistów. Nie ma znaczenia czy Twój pies jest gładko, krótko, czy długowłosy. Preparaty DOG'S PROFIT są odpowiednio dobrane do każdego rodzaju sierści.

DOG'SPROFIT to jedyne na rynku kosmetyki pielęgnacyjne dla psów o przyjemnym zapachu trawy cytrynowej. Badania wykazały, że aromat trawy cytrynowej działa odstraszająco na pasożyty takie jak kleszcze, jednocześnie nadając sierści zdrowy wygląd. Dodatkowo trawa cytrynowa jest świetnym środkiem dezynfekującym, który zachowuje higiene nawet u psiaków, które naprawdę lubią porozrabiać.

DOG'S PROFIT to produkty o wysokiej jakości, spełniające obowiązujące normy i standardy. Ciągle szukamy nowych recept, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby Naszych klientów i przyjaciół. Wszystkie składniki wchodzące w skład PROFFESIONAL DOG SHAMPOO i FAST DOGGY CLEANER są dobrane tak, aby podczas stosowania produków nie było ryzyka wystąpienia uczuleń, czy podrażnień.

sprawdź jak działa dog's profit

All-Day Activity

Przyjemność
i zdrowie.

Twój pupil nie musi lądować w wannie po każdym wyjściu w deszczowy dzień. Teraz może biegać i brudzić się do woli. Dzięki DOG'S PROFIT NO.2 doprowadzenie go do czystości jest szybkie i banalnie proste. Niech dobra zabawa trwa dłużej!

ANTI­-STRESS

Gwarantowany komfort
psychiczny.

Kochasz swojego psa? Zminimalizuj, więc ilość czynników stresujących w jego codziennym życiu. DOG'S PROFIT pomoże Ci to zrobić. Niech każda część dnia Twojego psa będzie przyjemna. Zadbaj o jego zdrowy i spokojny sen.

FRIENDSHIP

Szczęśliwe psy
kochają bardziej.

Dbaj o psiaka, którego kochasz. Okaż mu swoją sympatię i wdzięczność za jego bezinteresowną miłość. Wysokiej jakości produkty zapewnią lepszą pielęgnację jego skóry i sierści, oraz wyższą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

CLEAN & HAPPY

Zadbanego psa
widać z daleka.

Zdrowo wyglądająca, miękka i lśniąca sierść aż prosi o głaskanie. Szczęśliwy pies, to szczęśliwy Ty!

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA TWOJEGO PUPILA!