▷ Ekspresowa realizacja zamówienia | Dog’s Profit - specjalnie dla Ciebie!

Ekspresowa realizacja

10.00


Brak w magazynie

Psst! Produkt personalizowany - z podszyciem z pianki i/lub kolorem okuć/karabińczyka innym niż srebrny - nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Ekspresowa realizacja

Wysyłka zamówienia nawet następnego dnia roboczego!

Potrzebujesz nowych akcesoriów, a czas Cię goni? Szykuje się Wam wspólny wyjazd z psinką? Twój psiak na drugie śniadanie postanowił zjeść smycz? Za kilka dni odbierasz pupila ze schroniska? A może jesteś zwyczajnie niecierpliwy/a? Hura!, ta usługa została stworzona dla Ciebie!

Wszystkie produkty szyjemy na zamówienie, to znaczy, że do realizacji Twojego zamówienia przystąpimy dopiero w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie. Średni czas realizacji zamówień wynosi 7-9 dni roboczych + czas dostawy. Jeśli z jakiś powodów nie chcesz lub nie możesz czekać na odbiór zamówienia – to coś dla Ciebie.Po wykupieniu usługi ekspresowej uszyjemy i wyślemy Twoje zamówienie już następnego dnia roboczego!

Uwaga: Zamówienia na szelki bezuciskowe PRO-FIT™ z ekspresową realizacją wysyłamy maksymalnie do 3 dni roboczych!

Jeśli Twoje zamówienie zawiera usługę szycie na miarę, na której realizację potrzebujemy do 7 dni roboczych, ekspresowa realizacja skraca czas realizacji maksymalnie do 3 dni roboczych!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, napisz do Nas!

Stwórz zestaw: