Szelki typu step-in ‚Spring Violet’ – Dog’s Profit – korzyści dla psa i jego właściciela!

Szelki typu step-in ‚Spring Violet’

55.0074.00


Mega wygodne szelki dla Twojego psa!

Wyczyść
ILOŚĆ
Dodatkowe informacje
rozmiar

Rozmiar XS, Rozmiar S, Rozmiar M, Rozmiar L, Rozmiar XL

Szerokość taśmy

15 mm, 25 mm

Psst! Produkt personalizowany - z podszyciem z pianki i/lub kolorem okuć/karabińczyka innym niż srebrny - nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Styl przede wszystkim!

Szelki typu step-in zapewniają psu komfort podczas ich noszenia, nie ograniczają jego ruchów dzięki czemu są bardzo wygodne. Szelki typu step-in stworzone są dla grzecznych psiaków, które nie ciągną na smyczy. Ich konstrukcja wyklucza jakiekolwiek urazy gardła. Wszystkie taśmy, zarówno z pasa mostkowego, klatki piersiowej i brzusznego są regulowane, dzięki można je w bardzo łatwy sposób dopasować do ciała pupila.
Skomponuj cały Dog's Profitowy zestaw wyjściowy dla swojego psa i do szelek dobierz smycz lub pas bezpieczeństwa do samochodu z tym samym wzorem.

SPRAWDŹ KORZYŚCI JAKIE NIESIE DOG'S PROFIT

Jaki rozmiar wybrać?

W jaki sposób zdjąć miarę? Szelki typu step-in mają tę potężną zaletę, że każdy ich element można wyregulować, dlatego, wystarczy jak zmierzysz swojemu psu obwód klatki piersiowej w najszerszym miejscu :) Jeśli otrzymany wymiar jest wartością graniczną danego rozmiaru, napisz nam o tym w uwagach do zamówienia, wtedy uszyjemy ciut większe szelki, tak abyś bez problemu mógł dopasować je do swojego pupila. Aby wybrać odpowiedni rozmiar nie zalecamy mierzenia akcesoriów, z których korzystaliście do tej pory.