Zostaliśmy Partnerem Fundacji ‚Węgielek’ – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Zostaliśmy Partnerem Fundacji ‚Węgielek’

Słyszałaś / eś kiedyś o wirtualnej adopcji zwierząt?

My z tym pojęciem zapoznaliśmy się bliżej około miesiąc temu. Temat od razu przypadł nam do gustu, ponieważ chętnie pomagamy potrzebującym psiakom z całej Polski wysyłając chociażby fanty na bazarki charytatywne. Teraz chcielibyśmy pomóc temu jednemu, wybranemu psu… tak po prostu, z potrzeby serca.

Niestety nawet jeślibyśmy bardzo chcieli to nie jesteśmy w stanie zapewnić stałego domu bezdomniakowi poprzez adopcję tradycyjną, dlaczego? Problem tkwi gdzieś bardzo głęboko w Blair 🙁
Jej strach przede wszystkim przed obcymi ludźmi, ale też światem zewnętrznym / wielkomiejskim na pewno nie wpłynąłby pozytywnie na nowego domownika, który z pewnością miał już w swoim życiu wystarczająco dużo sytuacji stresowych, a i jego doświadczenia mogłyby pogłębić lęki u naszej suni.

Los jest jednak łaskawy i naszą – Dog’s Profitową – drogę skrzyżował z Fundacją ‚Węgielek’, która umożliwia adopcję wirtualną zwierzaka.

Od tego momentu tylko kilka kliknięć myszki dzieliło nas od ujrzenia Faraona, psa z wielkim bagażem doświadczeń na koncie i smutnym spojrzeniem. Fakt, że choruje na padaczkę (tak jak kiedyś Buddy) tylko utwierdził nas w przekonaniu, że to właśnie do niego wyciągniemy pomocną dłoń.

Jako pierwsi zostaliśmy wirtualnymi opiekunami psa i w miarę możliwości będziemy go rozpieszczać jak tylko się da. Dog’s Profitowych gadżetów mu z pewnością nie zabraknie ^^
Jeśli tak jak my chcielibyście podarować coś Faraonowi piszcie do nas śmiało! Może w przyszłym miesiącu wspólnymi siłami utworzymy dla niego super wielką pakę.
Dajmy mu szansę, aby odzyskał nadzieję w ludzi <3

UWAGA: Faraon wciąż czeka na prawdziwą adopcję! Do nowego domu z pewnością powędruje z Dog’s Profitową wyprawką!