Szelki typu guard

Jedne z najpopularniejszy i najbardziej lubianych psich akcesoriów. Szelki typu guard wykonane są z grubej i wytrzymałej taśmy. Konstrukcja szelek rozkłada naprężenia, tak aby nie obciążać kręgosłupa psa. Różne szerokości taśm sprawiają, że nasze akcesoria są idealne dla psów ras małych, średnich i dużych. Autorskie wzory i ładne kolory pozwolą wyróżnić się Wam z tłumu.  Spawane, mocne okucia zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania, a sposób ich zakładania - przez głowę i łapę - dają pewność, że pies się z nich nie wyswobodzi.

Szelki bezuciskowe

Bardzo wygodne, oddychające szelki dla psów ras małych i średnich. są idealną alternatywą dla standardowych akcesoriów. Ultra miękki materiał nie podrażni skóry pupila, a mocna taśma zapewni trwałość i bezpieczeństwo.
Tego typu szelki idealnie nadają się na długie spacery, do biegania, na górskie wycieczki, ale także do podróżowania w aucie. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w odporne czarne klamry.

Szelki norweskie

Szelki norweskie zapewniają psu niesamowity komfort podczas ich noszenia, nie ograniczają jego ruchów dzięki czemu są bardzo wygodne. Dzięki ich konstrukcji ciężar rozkładany jest równomiernie na klatkę piersiową, więc wykluczają one jakiekolwiek urazy gardła. Szelki dla psa wykonane są z grubej i wytrzymałej taśmy. Idealne dla psów ras małych, średnich i dużych. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w stylowe, odporne czarne klamry.

Szelki easy-walk

Szelki easy - walk zapewniają psu komfort podczas ich noszenia, nie ograniczają jego ruchów dzięki czemu są bardzo wygodne. Ich konstrukcja wspomaga oduczanie psa ciągnięcia na smyczy, bez bólu i stresu.
Szelki dla psa wykonane są z grubej i wytrzymałej taśmy. Idealne dla psów raz bardzo małych, małych, średnich i dużych. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w stylowe, odporne czarne klamry.