Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Smycze miejskie Placeholder

SMYCZ MIEJSKA DLA PSA

Klasyczna smycz dla psa. Z jednej strony posiada ergonomiczną rączkę ułatwiającą trzymanie, a z drugiej wytrzymały, obrotowy karabińczyk. Ponadto, smycz wyposażona jest w zaczep, który świetnie nadaje się do przypięcia pokrowca na worki lub saszetki na przysmaki.

Pokaż na stronie
Smycze miejskie Placeholder

Dowiedz się więcej na temat smyczy miejskich:

  • Czym jest smycz miejska?
  • Jak wybrać najlepszą smycz dla psa?
  • Jakie są najważniejsze cechy dobrej smyczy miejskiej dla psa?

Czym jest smycz miejska?

Przedstawiamy wam absolutny klasyk, smycz miejska, znana również jako smycz spacerowa jest wszechstronnym narzędziem, które z jednej strony wyposażone jest w solidny karabińczyk, a z drugiej w wygodny uchwyt, znany jako rączka. Te klasyczne smycze zostały stworzone do codziennego użytku, a ich standardowe długości to najczęściej: 120cm, 150cm, 180cm i 200cm.

Smycz dla psa z kolekcji Wild - Dog's Profit.

Jak wybrać najlepszą smycz dla psa?

Jak wspomnieliśmy wyżej smycze miejskie mogą być o różnej długości i szerokości taśmy, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji mogą być z dużym lub małym karabińczykiem. Jednym z najważniejszych aspektów smyczy miejskiej dla psa, który należy wziąć pod uwagę jest jej wytrzymałość, a w naszej pracowni wykonujemy je tylko z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Dodatkowo klasyczna smycz miejska ze względu na swoją długość nie zajmuje zbyt dużo miejsca w kieszeni, więc niezależnie od miejsca rekreacji jakie wybierzesz dla swojego psa, będzie to poręczne rozwiązanie.

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje taśm z których wykonujemy smycze:

Jakie są najważniejsze cechy dobrej smyczy miejskiej dla psa?

Wybór smyczy dla psów zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i zachowanie psa, preferencje właściciela i warunki panujące w miejscu zamieszkania.

Wygodna smycz miejska dla psa w zależności od rodzaju wspólnej aktywności powinna mieć:

  • uchwyt podszyty pianką - zapewni wygodne trzymanie podczas spaceru i zwiększy komfort przy codziennym użytkowaniu szczególnie przy psach ciągnących,
  • dodatkowe kółko przy rączce - świetnie sprawdza się do przyczepienia saszetki lub etui, w którym znajdują się torebki na odchody pupila,
  • odblaskowe elementy - zwiększ swoją i psa widoczność po zmroku,
  • wytrzymały karabińczyk - bez tego ani rusz, to on jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego pupila, natomiast musi być dostosowany do szerokości taśmy z której wykonana jest smycz, nie może być on zbyt ciężki ponieważ po przyczepieniu go do szelek psa może spowodować ich kręcenie się na ciele.

Smycz dla psa jest niezbędna w codziennym użytkowaniu, powinna więc umożliwić łatwy nadzór psa. Po spełnieniu tych warunków możesz spakować koc do plecaka i śmiało ruszyć na wspólny spacer z psem.

Chcemy dbać o Was kompleksowo, poznaj nasze podstawowe akcesoria dla psa:

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit