Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Smycze przepinane Placeholder

Smycz przepinana dla psa

Smycze przepinane dla psów to wyjątkowe smycze z trójstopniową regulacją długości. Dog's Profitowe smycze przepinane są dostępne w wielu szerokościach taśmy oraz długości do 3 metrów! Oczywiście, jesteśmy elastyczni i możemy dostosować smycz specjalnie dla Ciebie, wydłużyć ją, dodać elementy odblaskowe oraz dostosować kolory okuć, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom.

Pokaż na stronie
Smycze przepinane Placeholder

Dowiedz się więcej na temat smyczy przepinanych:

 • Czym jest smycz przepinana?
 • Jak wybrać idealną smycz przepinaną dla psa?
 • Jakie są najważniejsze cechy smyczy przepinanej dla psa?

Czym jest smycz przepinana?

Smycz przepinana w przeciwieństwie do smyczy miejskiej nie posiada standardowej rączki, a na obu jej końcach znajdują się karabińczyki. Na długości taśmy zamieszczone są metalowe zaczepy dzięki którym możesz dać swojemu psu mniej lub więcej swobody. Niezależnie czy masz obroże, czy szelki dla psa zasada jest jedna. Jeden karabińczyk w smyczy przypinasz do taśmy na szelkach lub obroży, a drugi do jednego z metalowych zaczepów, które znajdziesz na długości taśmy.

Smycz przepinana wodoodporna.

Jak wybrać idealną smycz przepinaną dla psa?

Czy pierwszy wybór smyczy dla pupila może będzie tym idealnym? To zależy! Ważne jest, aby właściciel dopasował rodzaj smyczy przepinanej do potrzeb i zachowania swojego psa, a także do miejsca, w którym odbywa się spacer.

W Dog's Profit smycze przepinane są dostępne w różnych długościach i szerokościach taśmy oraz z różnymi rozmiarami karabińczyków. Wybór zależy od Twoich osobistych potrzeb i upodobań. Jednym z kluczowych aspektów, które należy uwzględnić przy wyborze smyczy dla psa, jest jej trwałość. W naszej pracowni używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku, aby zapewnić niezawodność w każdej sytuacji.

W naszym asortymencie oferujemy smycze przepinane z różnych rodzajów taśm, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb:

 • Smycz przepinana odblaskowa.
  Smycz odblaskowa - zapewnia widoczność pupila podczas nocnych spacerów.
 • Wodoodporna smycz przepinana.
  Wodoodporna smycz dla psa - jest idealna m.in. na spacery w lesie, nawet w błotnistych warunkach. Ta smycz jest mega łatwa w czyszczeniu. Możesz wybierać jeden spośród kilkunastu dostępnych w tym sezonie kolorów.
 • Antypoślizgowa smycz przepinana.
  Antypoślizgowa smycz dla psa - świetnie nadaje się dla opiekunów psów, które lubią ciągnąć.
 • Smycz przepinana ze wzorem.
  Smycz ze wzorem - oprócz wytrzymałości, dodaje stylowego wyglądu podczas spacerów.

Pamiętaj, że właściwie dobrana smycz przepinana zapewni odpowiednią kontrolę i bezpieczeństwo dla psa podczas spaceru.

Jakie są najważniejsze cechy smyczy przepinanej dla psa od Dog's Profit?

Wybór odpowiedniej smyczy dla psa zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i zachowanie psa, preferencje właściciela oraz warunki panujące w miejscu zamieszkania. Smycz przepinana zazwyczaj jest dłuższa niż smycz miejska, co sprawia, że jest wygodniejszą opcją zarówno dla psa, jak i dla właściciela. Poprzez dostosowanie długości można ją szybko i łatwo regulować, co ułatwia kontrolowanie pupila niezależnie od sytuacji.

W naszej ofercie znajdziesz smycze przepinane w wielu wzorach i kolorach wykonane tylko z wytrzymałej taśmy, oraz wyposażone w odporne karabińczyki zapewniające bezpieczeństwo podczas wspólnego spaceru.

Chcemy dbać o Was kompleksowo, poznaj nasze podstawowe akcesoria dla psa:

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit