Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Wymiana

Wymiana

Wymiana

Coś poszło nie tak podczas mierzenia psiaka i zamówiony przez Ciebie produkt na niego nie pasuje? Możemy Ci go wymienić na nowy!

Pamiętaj, że na wymianę masz 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem, a wymieniany produkt musi być nowy i nie nosić jakichkolwiek śladów użytkowania.

UWAGA: Tylko produkty w wariancie "STANDARD" podlegają wymianie.

Co dalej?

 • 1. WYPEŁNIJ FORMULARZ WYMIANY

  Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz wymiany. FORMULARZ WYMIANY PDF

 • 2. ZAPAKUJ TOWAR I PRZEŚLIJ GO DO NAS

  Zapakuj produkt/y do koperty lub pudełka i odeślij na adres:

  • Dog’s Profit
  • os. Złotego Wieku 94/4
  • 31-618 Kraków

  Uwaga: pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, ani wysłanych na koszt odbiorcy.

 • 3. CZEKAJ NA NOWĄ PACZKĘ!

  Po otrzymaniu przesyłki od Ciebie przystępujemy do realizacji nowego zamówienia w ramach wymiany. Może to potrwać do 10 dni roboczych. Gotowy towar wysyłamy do Ciebie przesyłką kurierską pobraniową (+15 zł) na adres podany w formularzu.

  Uwaga: kwota pobrania może ulec zmianie jeśli ceny wymienianych produktów się między sobą różnią.

Ważne: z zasad opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta ( Dz. U. z 2014 nr 827 ) nie mogą korzystać osoby, które nabywają dane produkty w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT. Zamówienia indywidualne/ personalizowane (takie jak: szelki easy-walk, produkty w wersji PREMIUM / z okuciami innymi niż srebrne / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowanych ze standardowo dostępnych wariantów m.in. smycze miejskie HYBRID nie podlegają zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta). Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit