Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Zwrot

Zwrot

Zwrot

Pamiętaj o tym, że masz możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego towaru. UWAGA: Tylko produkty w wariancie STANDARD podlegają wymianie i zwrotom. Produkty personalizowane nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 • 1. WYŚLIJ NAM MAILA Z INFORMACJĄ

  Na naszego maila: contact@dogsprofit.com prześlij informację o chęci zwrotu zakupionego towaru, podając także numer swojego zamówienia. Uwaga: Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy masz 14 dni od dnia odebrania zamówienia.

 • 2. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZWROTU

  Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu.

 • 3. ZAPAKUJ TOWAR I PRZEŚLIJ GO DO NAS

  Zapakuj produkt/y do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć zwracane produkty na czas transportu.

  Do paczki dołącz formularz zwrotu i wyślij całość na adres:

  • Dog’s Profit
  • os. Złotego Wieku 94/4
  • 31-618 Kraków

  Uwaga: pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy:)

 • 4. CZEKAJ NA ZWROT NALEŻNOŚCI

  Zwrot należności zostanie wykonany w ciągu 14 dni od odebrania przez nas przesyłki zwrotnej. Forma zwrotu pieniędzy zależy od metody płatności, którą wybrałeś podczas składania zamówienia.

Ważne: z zasad opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta ( Dz. U. z 2014 nr 827 ) nie mogą korzystać osoby, które nabywają dane produkty w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT. Zamówienia indywidualne/ personalizowane (takie jak: szelki easy-walk, produkty w wersji PREMIUM / z okuciami innymi niż srebrne / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowanych ze standardowo dostępnych wariantów m.in. smycze miejskie HYBRID nie podlegają zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta). Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit