Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
O nas

O nas

O MARCE DOG'S PROFIT

Marka Dog’s Profit™ powstała w 2015 roku, w Polsce. Pomysł zrodził się z pasji do kreowania, miłości do psów i pełnej głowy pomysłów do tworzenia najwyższej jakości funkcjonalnych produktów. Od początku marce Dog’s Profit™ przyświecała idea przełamywania stereotypów oraz umilenia wizerunku psa w przestrzeni publicznej poprzez zaspokojenie naturalnych potrzeb odbiorców jakimi są estetyczny design i wysoka jakość akcesoriów dla psów i ich właścicieli gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podczas wspólnego spaceru, czy treningu.

MISJA

Misją marki Dog’s Profit™ jest dostarczenie klientom nieskończonej dawki wiedzy z zakresu życia z psem, jego wychowania oraz żywienia. Poprzez produkcję akcesoriów spacerowych w najwyższej dostępnej jakości oraz akcesoriów uzupełniających dla psich opiekunów, pragniemy zaspokoić potrzeby naszych odbiorców, oferując bezpieczeństwo i komfort spacerowania, który pozwala cieszyć się czasem spędzonym z pupilem. Tworzymy dla osób kochających swoje psy, ale także lubiących oryginalny design i doceniających polskie produkty. Głęboko wierzymy w to, że wybierając markę Dog’s Profit™ oferujemy odbiorcom gwarancję bezpieczeństwa podczas codziennych spacerów zapewniając tym samym maksimum komfortu i radości podczas spaceru z pupilem.

POZNAJ NAS

Taśma poliestrowa Dog's Profit Placeholder

ANNA NIECHCIAŁ - Kobieta rakieta, Content Creatorka i specjalistka od Social Mediów. Uwielbia kontakt z klientem, a w wolnej chwili tworzy wzory akcesoriów.

Taśma polipropylenowa Dog's Profit Placeholder

KONRAD POKRZYWKA - Technologiczny mistrz. Dba o to, aby wszystko działało sprawnie. Wdraża nowe rozwiązania usprawniające pracę. Stworzył wiele naszych bestsellerowych wzorów. Na co dzień odpowiada za marketing i kwestie formalne.

Taśma wodoodporna Dog's Profit Placeholder

KAMILA STACHNIK - Ranny ptaszek, który jako pierwszy zjawia się w pracowni, aby spełniać Wasze marzenia. Oprócz szycia pięknych produktów czuwa nad płynnością dostaw i jest specem od horoskopów! Do tego jest mistrzynią ciętej riposty, zawsze czujna i przygotowana na słowny pojedynek.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit