Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej  199zł
Taśma

Taśma

Taśma

W pracowni produkty tworzymy aż z 5 rodzajów taśm: poliestrowej, polipropylenowej, wodoodpornej PCV/TPU, gumowanej i odblaskowej.
Taśma poliestrowa Dog's Profit Placeholder

TAŚMA POLIESTROWA - jest lekka i wytrzymała. Jej mocny splot sprawia, że jest bardziej odporna na oddziałujące na nią podczas użytkowania naprężenia. Taśma jest miła w dotyku i fabrycznie jest w kolorze białym. Zadrukowana w procesie sublimacji nabiera wyjątkowego charakteru, a kolory są piękne i trwałe. Naszą taśmę bez problemu można prać w pralce w temperaturze 40 stopni bez obawy o spieranie się kolorów!

Taśma polipropylenowa Dog's Profit Placeholder

TAŚMA POLIPROPYLENOWA - jest ultra lekka. Jej splot jest nieco luźniejszy od taśmy poliestrowej, natomiast również charakteryzuje się dużą wytrzymałością na wszelkie naprężenia. W dotyku jest miła, a jej włókna fabrycznie są barwione, więc podczas użytkowania nie ma obaw o pojawiające się białe nitki. Tak samo jak taśmę poliestrową polecamy prać w pralce w temperaturze 40 stopni bez obaw o spieranie się koloru.

Taśma wodoodporna Dog's Profit Placeholder

WODOODPORNA TAŚMA Z PCV/TPU - to mercedes wśród taśm. Nie straszny jej piach, woda, bakterie i błoto. Dodatkowo taśma nie wchłania wody i jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką i znów jest jak nowa. Taśmę z PCV/TPU można prać w pralce w temperaturze 40 stopni.

Taśma gumowana Dog's Profit Placeholder

TAŚMA GUMOWANA / ANTYPOŚLIZGOWA - polipropylenowa na całej długości ma wplecione gumowane nici, które zapewniają lepszy chwyt i zapobiegają "paleniu dłoni" podczas szarpnięć psiaka na smyczy. Taśma nie jest elastyczna, nie rozciąga się podczas użytkowania. Ze względu na gumowania tę taśmę należy przechowywać z dala od bezpośredniego kontaktu z promieniami UV, ponieważ po pewnym czasie mogłyby one spowodować wykruszanie się lub pękanie gumy.

Taśma gumowana Dog's Profit Placeholder

TAŚMA ODBLASKOWA - polipropylenowa na całej długości ma wplecione gumowane nici, które zapewniają lepszy chwyt i zapobiegają "paleniu dłoni" podczas szarpnięć psiaka na smyczy. Taśma nie jest elastyczna, nie rozciąga się podczas użytkowania. Ze względu na gumowania tę taśmę należy przechowywać z dala od bezpośredniego kontaktu z promieniami UV, ponieważ po pewnym czasie mogłyby one spowodować wykruszanie się lub pękanie gumy.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit