Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Personalizacja

Personalizacja

Personalizacja

Standardowa rozmiarówka nie odpowiada Twojemu psu? Chcesz poszaleć z kolorem okuć, dodać zaczep, rączkę lub zwiększyć bezpieczeństwo i widoczność odblaskami? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Chętnie dopasujemy produkt do Waszych potrzeb.

Chcemy spełniać marzenia i dopasowywać się do Waszych potrzeb. Dlatego na Twoje ręce oddajemy wachlarz możliwości na spersonalizowanie obroży, szelek i smyczy dla Twojego psa!

Chcesz zmienić kolor okuć, dodać podszycie z pianki, elementy odblaskowe lub uszyć produkt na miarę? A może potrzebujesz dodatkowej klamry, rączki lub zaczepu do smyczy w szelkach? To dla nas żaden problem! Jesteśmy tu dla Was.

Proszę pamiętaj jednak, że produkty personalizowane nie wliczają się w naszą standardową ofertę. Tworzymy je specjalnie dla Twojego pupila w związku z czym nie podlegają one wymianie i zwrotowi.

Napisz do nas lub złóż zamówienie na stronie, a my zajmiemy się resztą.

Przykładowe zakresy personalizacji obejmują m.in:

CZARNE OKUCIA   Dog's Profit Placeholder

CZARNE OKUCIA - Są to metalowe elementy w produkcie, które w standardzie są w kolorze srebrnym. Wybierz tę opcję jeśli chcesz je zmienić.

Taśma Dog's Profit Placeholder

PODSZYCIE Z PIANKI - Miękkie, neoprenowe podszycie od wewnętrznej strony obroży, szelek i smyczy to zbawienne rozwiązanie dla psów z krótką sierścią, wrażliwców i ciągnących na smyczy. Podszycie z pianki zwiększa komfort użytkowania produktów oraz minimalizuje ryzyko powstania otarć dzięki czemu wspólne spacery staną się o wiele przyjemniejsze zarówno dla psa jak i opiekuna.

Psst... Obroże i szelki z podszyciem z pianki nie posiadają szlufek.

Dodatkowa rączka w szelkach Dog's Profit Placeholder

DODATKOWA RĄCZKA - Jeśli zależy Ci na możliwości przytrzymania / złapania psa blisko siebie np. podczas spaceru lub wizyty u weterynarza to rączka w szelkach jest dla Was idealna. Ta opcja jest również przydatna dla osób, których psiaki mają problemy z poruszaniem się, ponieważ dzięki rączce można wesprzeć psiaka np. podczas wchodzenia po schodach. Rączkę wszywamy na pasie klatki piersiowej w szelkach typu guard i szelkach bezuciskowych PRO-FIT™.

Odblaski Dog's Profit Placeholder

ODBLASKI - Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i widoczność swojego psa po zmroku? Elementy odblaskowe na smyczy, obroży i szelkach z pewnością Ci w tym pomogą! Odblaski są wprasowane przy użyciu wysokiej temperatury w taśmę, dzięki czemu są trwałe i nie odpadną po pierwszym praniu.

Ilość elementów odblaskowych jest proporcjonalnie rozkładana pod kątem rozmiaru i szerokości taśmy produktu.

Wytrzymałość odblasków: do 25 prań.

Dopasowanie rozmiaru Dog's Profit Placeholder

DOPASOWANIE ROZMIARU - Gabaryty Twojego pupila są na granicy naszych standardowych rozmiarów i nie wiesz który wybrać? Masz szczeniaka i chcesz, żeby obroża lub szelki służyły Wam jak najdłużej? Nie ma problemu! Ta usługa jest dla Ciebie idealna!

Co dalej?

  1. Wybierz rozmiar, który jest najbardziej zbliżony do gabarytów Twojego psiaka.
  2. Zaznacz tę opcję "DOPASOWANIE ROZMIARU".
  3. Wpisz odpowiednie wartości podane w CM.

Gotowe!

Dodatkowy metr smyczy Dog's Profit Placeholder

DODATKOWY METR SMYCZY - Potrzebujesz dłuższej smyczy niż mamy w standardowej ofercie? Ta opcja jest dla Ciebie!

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit