FAQ – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Najczęściej zadawane pytania:

Dotyczące zamówień:

Masz kilka opcji:
 • Płatność online- za pośrednictwem tpay.com lub PayPal, środki są automatycznie księgowane na naszym koncie.
 • Płatność przy odbiorze. Krótko i konkretnie. Kurier daje Ci paczkę, a Ty mu pieniądze.
 • Standardowy przelew bankowy. Możesz zrobić to przez internet, w oddziale banku lub na poczcie. Ze względu na dłuższy czas księgowania płatności po jej dokonaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia transakcji.
 • Sprawdź swoją skrzynkę ze spamem, ze względu na to, że mail potwierdzający złożenie zamówienia wysyłany jest automatycznie mógł tam trafić. Jeśli go tam nie ma skontaktuj się telefonicznie z Anią, która manualnie sprawdzi co jest grane ( +48 790 206 373 ).
  Inaczej zamówienie indywidualne, dotyczy ono szelek easy-walk, produktów w wersji PREMIUM / z kolorowymi okuciami / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowywanych ze standardowo dostępnych wariantów. Takie zamówienie nie podlega zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta). W razie złego dopasowania proponujemy usługę przeróbek krawieckich (opcja dodatkowo płatna).
  Koszt wysyłki zależy od przewoźnika. Dla przesyłek krajowych wynosi on: 10 zł - Paczkomat InPost (płatność z góry), 13 zł - kurier InPost (płatność z góry), 18 zł - kurier InPost (płatność przy odbiorze). Paczki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, gdzie cena standardowej paczki ( do 0,5 kg) wynosi 25 zł.
  Wszystkie nasze produkty szyjemy na bieżąco pod konkretne zamówienie. Zamówienia realizujemy najczęściej w terminie 5-7 dni roboczych od momentu ich złożenia ( płatność przy odbiorze), lub zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku firmowym.

  Dotyczące psich akcesoriów:

  Nasze produkty są dostępne już w kilku polskich miastach. Zapraszamy do zakładki: KONTAKT, gdzie znajduje się pełna rozpiska naszych dystrybutorów! :)
  Masz dwie możliwości: czyszczenie ręcznie ( wodą z mydłem) lub pranie w pralce w 40° razem z codziennym praniem. Przed wsadzeniem do pralki nie zapomnij zapakować akcesoriów w woreczek ochronny, tak żeby metalowe okucia nie tłukły się w bębnie przez całe pranie^^
  Życzylibyśmy sobie i Wam żeby tak było. Intensywność użytkowania ma spory wpływ na długość efektu WOW w kolorowych okuciach, który może minąć wraz z pojawianiem się na nich kolejnych ubytków. Upadek, czy tarcie w relacji: półkole-karabińczyk powoduje powstawanie odprysków lub przetarcia po ich wewnętrznej stronie. Na szczęście znaleźliśmy na to rozwiązanie! Jeśli okucia w Waszych produktach są już mało reprezentatywne oferujemy Wam ich wymianę na ich srebrny - ponadczasowy - odpowiednik! (usługa dodatkowo płatna).
  Pewnie! Jeśli Twojego wymarzonego produktu nie ma w naszej ofercie, lub Twoja psinka ma niestandardowe wymiary napisz do nas maila na adres: contact@dogsprofit.com, wiadomość prywatną na fejsie lub po prostu zadzwoń do Ani ( +48 790 206 373) i powiedz co Ci w duszy gra! Psst... takie zamówienie nie podlegają zwrotom, ani wymianie.
  Smycz w wersji STANDARD to klasyczna smycz prosta, taśmowa. Na jednym końcu ma karabińczyk do przypięcia psa, a na drugiej rączkę d trzymania. Smycz w wersji PREMIUM jest prostą smyczą taśmową wzbogaconą o: rączkę podszytą miękką pianką, metalowy zaczep przy niej ( np do przymocowania pokrowca na psie worki), oraz dodatkowy uchwyt przy karabińczyku (może służyć np. do przytrzymania psa blisko siebie).
  Funkcjonalność obu obroży jest taka sama, jedyną różnicą jest element zaciskowy. W przypadku wersji martingale jest to pętelka, a w półzacisku classic jest to pasek, który podczas szarpnięć przez psiaka zaciska się tak, aby uniemożliwić wyswobodzenie się z niej.
  Smycz miejska standard to klasyczna, prosta smycz taśmowa dla psa. Ma karabińczyk po jednej, a rączkę po 2 stronie. Wersja PREMIUM wzbogacona jest o dodatkowy uchwyt (przy karabińczyku), a także o podszycie rączki miękką pianką i zaczep przy niej (np. do przyczepienia pojemnika na worki). :)