O nas – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!
 

Głęboko wierzymy w to, że każdy psiak jest wyjątkowy i zasługuje na wszystko co najlepsze.
Oryginalne, własnoręcznie rysowane grafiki to nasz znak rozpoznawczy.

W naszej krakowskiej pracowni krawieckiej każdego dnia tworzymy piękne i bezpieczne obroże, szelki i smycze dla psów
Od 2015 roku dzięki naszej pasji do tworzenia, miłości do psów i pełnej głowy pomysłów udało nam się stać jedną z bardziej pożądanych marek psich akcesoriów w Polsce.

Codziennie szukamy nowych rozwiązań i udoskonaleń dla wszystkich Dog's Profitowych produktów. Każda porażka nas wzmacnia, a sukces napędza.
Po wielu miesiącach pracy i prób w 2020 roku na rynek wypuściliśmy autorskie szelki bezuciskowe PRO-FIT™, które skradły już ogrom psio ludzkich serc i zostały w naszym sklepie bestsellerem 2021 roku. Dzięki temu z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy prawdopodobnie najlepsze szelki na polskim rynku!

Tworzymy dla osób kochających swoje psiaki, ale także lubiących oryginalny design i doceniających polskie produkty.
Każdy produkt z metką Dog's Profit poddany jest kilkukrotnie kontroli jakości, który przed spakowaniem musi zostać dodatkowo zatwierdzony przez naszą naczelną sunię - Blair (zdjęcie poniżej).
Chcąc dzielić się dobrem i doświadczeniem w 2021 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o przysmaki dla psów, które w naszej opinii są warte uwagi, a nasza sunia je uwielbia. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty, których sami używamy i, które z czystym sumieniem polecamy.

W swojej działalności staramy się dbać również o środowisko, dlatego każdą paczkę wychodząca z naszej pracowni pakujemy w duchu less waste, wykorzystując ekologiczną papierową taśmę, oraz tekturowe kartony, tym samym ograniczając zużycie platiku do minimum.

Z tego miejsca chcemy zaprosić Cię do naszego świata, rozgość się śmiało!

 
 
blair