O nas – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

CIESZ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ

spędzoną z Twoim psiakiem!

 

Oryginalne wzory, zabawne grafiki i dużo kolorów! 🌈
Dog’s Profit to najlepsze pod Słońcem obroże, szelki i smycze dla Twojego psa, szyte w Polsce, zawsze z najwyższej jakości półproduktów!
Tworzymy produkty bezpieczne i komfortowe dla naszych psów.


DOG’S PROFIT to marka inspirowana pięknem natury, niezapomnianą przygodą i świetną zabawą. Projektujemy i szyjemy dla psów ciekawych świata i ludzi takich jak Ty- pełnych miłości, pasji i optymizmu .
Patrzymy na świat przez różowe okulary. Naszą tajną bronią są ręcznie rysowane grafiki, ich ekstra jakość oraz dbałość o szczegóły.
Uwielbiamy kontrasty i niebanalne rozwiązania. Nie lubimy ograniczeń, chcemy wychodzić poza ramy i zarażać pozytywnym nastawieniem na co dzień.
Z każdego doświadczenia wyciągamy to co najlepsze. Dobre chwile nas motywują, a gorsze kształtują.

Wierzymy, że każdy pies jest wyjątkowy i zasługuje na najlepsze.

 Każdy produkt z metką Dog's Profit jest szyty ręcznie przez niezastąpione i wyjątkowe dziewczyny - maszynowe ninjas- Karolinę i Kamilę w naszej krakowskiej pracowni.
Chcemy czynić dobrze i dbać o nasze środowisko tak bardzo jak to tylko możliwe, dlatego przy tworzeniu naszych produktów do minimum ograniczyliśmy ilość plastiku, wszystkie akcesoria pakujemy w kartoniki, paczki zamiast folią owijamy papierem z recyklingu, a zamiast zwykłej taśmy wybieramy tą ekologiczną!

Od 2015 roku podbijamy Wasze serca! Nasze produkty pokochali psiarze nie tylko z Polski, ale też Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwajcarii, Australii, Stanów Zjednoczonych i innych cudownych zakątków świata 🦄

Pozwolisz abyśmy skradli również Twoje?