O nas – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

CIESZ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ

spędzoną z Twoim psiakiem!
Latem 2013 roku, podczas luźnej rozmowy z przyjaciółmi powstała idea zrobienia swoich kosmetyków dla psów, dlaczego? Wtedy oprócz Blair w naszym życiu był jeszcze Buddy- 12 letni bokser - senior, najlepszy przyjaciel i oczko w głowie Ani- padaczkowiec. Buddy oprócz wizyt w lecznicy nie lubił kąpieli, a wsadzanie go na siłę do wanny zwiększało ryzyko wystąpienia ataku. Zaczęliśmy szukać alternatywy dla zwykłego mycia. Potrzebowaliśmy produktu skutecznego, łagodnego, a przy tym z krótkim składem chemicznym. Tak wykreowaliśmy w swoich głowach Fast Cleaner - kosmetyk idealny, pierwszy produkt z logo Dog's Profit na etykiecie, który razem z Shampoo wszedł na polski rynek w czerwcu 2015 roku.
W kwestiach graficznych jesteśmy samowystarczalni. Na tej płaszczyźnie nic nie jest przypadkowe, od podstaw projektujemy wzory naszych akcesoriów, nie korzystamy z gotowych rozwiązań dzięki czemu z łatwością możecie podkreślić swój wysublimowany styl. Naszym masta blasta jest Konrad!
Każdy robi to w czym czuje się dobry. Konrad - grafika, sprawy techniczne, zdjęcia i strona www. Ania - social media, obsługa klienta, zdjęcia, generalny ogarniacz spraw codziennych. Blair - szef wszystkich szefów, psi prezes XXI wieku, zawsze trzyma łapę na pulsie i skrupulatnie kontroluje wszystko co robimy. Mamy też swoich pomocników, którzy pomagają nam wcielać w życie nasze pomysły. Jesteście też Wy - Ty i Twój pies - to dzięki Wam możemy spełniać swoje marzenia i dekorować świat ludzkimi uśmiechami i merdającymi psimi ogonami! Wszystko razem tworzy Dog's Profit.