Wymiana i zwrot – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

WYMIANA I ZWROT

Pamiętaj o tym, że masz możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego towaru. UWAGA: Tylko produkty w wariancie "STANDARD" podlegają wymianie i zwrotom. Produkty z wariantem "PERSONALIZACJA" nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
Poniżej znajdziesz wskazówki co zrobić dalej.

WYMIANA

 
1. WYŚLIJ NAM MAILA Z INFORMACJĄ
Na naszego maila: contact@dogsprofit.com prześlij informację o chęci wymiany towaru. Koniecznie podaj nr zamówienia oraz rzecz, na którą chcesz wymienić zakupiony wcześniej towar. Na wymianę masz aż 14 dni od dnia odebrania zamówienia.
 
 
2. WYPEŁNIJ FORMULARZ WYMIANY
Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz wymiany. FORMULARZ WYMIANY PDF
 
 
3. ZAPAKUJ TOWAR I PRZEŚLIJ GO DO NAS
Zapakuj produkt/y do koperty lub pudełka i odeślij na adres:
  • Nettle Konrad Pokrzywka
  • os. Złotego Wieku 94/4
  • 31-618 Kraków
Uwaga: Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy:)
 
 
4. CZEKAJ NA PRZESYŁKĘ OD NAS!
Po otrzymaniu przesyłki od Ciebie przystępujemy do realizacji nowego zamówienia w ramach wymiany. Gotowy towar wysyłamy do Ciebie paczką pobraniową (15 zł) doliczając do kwoty pobrania różnicę w cenie produktów (o ile cena nowego produktu jest wyższa od wymienianego).

Uwaga: Jeśli nowy produkt ma niższą cenę od pierwotnie zamówionego to koszty transportu pomniejszymy o ich różnicę.
 
 
Ważne: Z zasad opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta ( Dz. U. z 2014 nr 827 ) nie mogą korzystać osoby, które nabywają dane produkty w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT. Zamówienia indywidualne/ personalizowane (szelek easy-walk, produkty w wersji PREMIUM / z kolorowymi okuciami / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowywanych ze standardowo dostępnych wariantów Nie podlegają zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta).

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.
 

ZWROT

 
1. WYŚLIJ NAM MAILA Z INFORMACJĄ
Na naszego maila: contact@dogsprofit.com prześlij informację o chęci zwrotu zakupionego towaru, podaj także nr swojego zamówienia.

Uwaga: Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy masz 14 dni od dnia odebrania zamówienia.
 
 
2. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZWROTU
Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu. FORMULARZ ZWROTU PDF
 
 
3. ZAPAKUJ TOWAR I PRZEŚLIJ GO DO NAS
Zapakuj produkt/y do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć zwracane produkty na czas transportu. Do koperty dołącz formularz zwrotu i wyślij do nas na adres:
  • Nettle Konrad Pokrzywka
  • os. Złotego Wieku 94/4
  • 31-618 Kraków
Uwaga: Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy:)
 
 
4. CZEKAJ NA ZWROT NALEŻNOŚCI
W ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o odstąpieniu od umowy, zwrócimy Ci środki. Termin ten może ulec wydłużeniu do czasu otrzymania zwracanego produktu lub dostarczenia potwierdzenia jego nadania. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności, którą wybrałeś podczas składania zamówienia. O zwrocie pieniędzy zostaniesz powiadomiony mailowo. Dodatkowo jeśli zwrot wynika z błędnej realizacji zamówienia przez DOG'S PROFIT, zwrócimy Ci też koszty przesyłki :)
 
 
Ważne:Zamówienia indywidualne/ personalizowane (szelek easy-walk, produkty w wersji PREMIUM / z kolorowymi okuciami / podszyciem z pianki oraz o niestandardowych wymiarach, szytych na miarę lub dopasowywanych ze standardowo dostępnych wariantów Nie podlegają zwrotom, ani wymianom (art. 38 Ustawy o prawach konsumenta).

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.