Dla właściciela – Dog’s Profit – najlepsze obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

SPACEROWE NERKI 

Autorskie wzory akcesoriów dla każdego właściciela psa. Pojemne i piękne spacerowe nerki idealnie pasujące do spacerowego outfitu. Pokaż światu, że Ty i Twój pies tworzycie duet idealny. Pierwsze tak designerskie produkty dla psiarzy w Polsce. Moda, funkcjonalność i praktyczność od Dog's Profit dla Ciebie.

Skarpetki DOCKSY™

Co sprawia, że skarpetki są dobre i godne polecenia? To, że nosisz je z przyjemnością!
Wesoły design, piękne kolory i przyjazność dla skóry to cechy szczególne skarpet DOCKSY™.
Kolorowe, wysokie skarpetki damskie i męskie są idealnym dopełnieniem spacerowego outfitu. Noś je jak chcesz i kiedy chcesz, dla nas najważniejszy jest Twój komfort!

Dodatki na trening z psem

Akcesoria, które ułatwią Ci pracę z psem podczas, nauki posłuszeństwa, szkoleń, treningów i innych aktywności. 

Saszetki na przysmaki

Saszetka na psie przysmaki to świetny dodatek, na codzienne spacery, treningi i szkolenia. Saszetka została wykonana z wodoodpornego materiału, który zapewni komfort użytkowania w każdych warunkach pogodowych. Dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, że tłuste smaczki nie przesiąkną Ci na ubranie. Uniwersalny rozmiar świetnie sprawdzi się dla psów ras małych, średnich i dużych.
Saszetka jest wysoka, dzięki czemu smaczki nie wypadną z niej nawet podczas intensywnych ćwiczeń.
Zawiera też lekki karabińczyk, który możesz przypiąć np. do szlufki od spodni. Posiada również tunel, gdzie możesz przeciągnąć pas biodrowy, który dostajesz do niej GRATIS i nosić jak nerkę.

Pozostałe