Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Akcesoria do samochodu Placeholder

Akcesoria do samochodu dla psa

Szykujesz się do wspólnej podróży ze swoim psem? Pokrowce, mata do auta na tylne siedzenie, pasy bezpieczeństwa, legowisko, czy szelki to akcesoria do samochodu, które mogą okazać się niezbędne w trakcie jazdy z pupilem.

Pas do auta MEXICO
42,90 zł
Pas do auta EVE
42,90 zł
Pas do auta PO
42,90 zł
Pas do auta PORTO
42,90 zł
Pas do auta ROSSO
42,90 zł
Akcesoria do samochodu Placeholder

Najlepsze akcesoria samochodowe dla psa - rodzaje

Podróżowanie z psem w samochodzie wymaga nie tylko wygody, ale również odpowiedniego wyposażenia. Niezależnie od tego czy masz dużego czy małego psa powinieneś zadbać o jego bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

  • Pas bezpieczeństwa dla psa - to specjalnego rodzaju regulowana smycz, która na jednym końcu ma karabińczyk, do którego przypinamy szelki dla psiaka, a z drugiej strony wpinkę do samochodu. Pas do samochodu utrzymuje psa w jednym miejscu podczas jazdy i zapobiega przemieszczaniu się pupila po aucie, tym samym gwarantując bezpieczeństwo kierowcy i innych pasażerów w przypadku gwałtownego hamowania bądź kolizji.
  • Klatka transportowa - może być zainstalowana w bagażniku lub tylnym siedzeniu samochodu, zapewniając psu bezpieczeństwo podczas jazdy. Warto zwrócić uwagę na to, aby była odpowiedniej wielkości, aby psiak czuł się w niej wygodnie.
  • Mata samochodowa dla psa - rozkładana na tylne siedzenie samochodowe zapewnia psu wygodne i stabilne miejsce do leżenia w samochodzie podczas podróży. Dodatkowo taki pokrowiec na siedzenie, chroni przed zabrudzeniem i zarysowaniem kanapy oraz tapicerki samochodowej, które mogą być spowodowane przez psie pazury lub sierść.

Chcemy dbać o Was kompleksowo, poznaj nasze podstawowe akcesoria dla psa:

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit