Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Pielęgnacja

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Tworząc każdy Dog's Profitowy produkt dbamy o to, aby był wykonany z najlepszej jakości dostępnych na rynku półproduktów. Projektujemy wzory i kolory tak, aby cieszyły Wasze oczy i ozdabiały Wam codzienność. Dowiedz się jak pielęgnować akcesoria Twojego psa, tak, aby służyły Wam jak najdłużej!

JAK DBAĆ O TAŚMY?

Taśmy drukowane poliestrowe są fabrycznie białe, dlatego z czasem mogą pojawiać się na nich przetarcia na brzegach, czy lekkie zmechacenie (białe wystające niteczki). Nie martw się, jest to naturalny proces, który nie wpływa na wytrzymałość taśmy!

Szybkość zużycia taśmy jest zależna od intensywności użytkowania oraz stosowania produktu. Jeśli zależy Ci na tym, aby akcesoria Twojego psa zachowały swoją urodę na długi czas staraj się nie puszczać smyczy luzem, tak, aby miała możliwość ocierania się o chodnik, czy zahaczania o krzaki i inne zarośla, również intensywne i częste szorowanie (czyszczenie) szczoteczką taśm, może wpłynąć na jej kondycję, dlatego ze swojej strony rekomendujemy:

PRANIE AKCESORIÓW DLA PSA W PRALCE

Jest to wygodna i łatwa forma pielęgnacji produktów. Wystarczy, że raz na 2 tygodnie lub po każdym większym zabrudzeniu wsadzisz akcesoria dla psa do woreczka ochronnego (lub np. poszewki) i wrzucisz je do pralki (np. z codziennym praniem). Przy starych i zaschniętych zabrudzeniach, proponujemy wpierw jego namoczenie w ciepłej wodzie, wtedy zwiększamy szanse na to, że produkt po praniu znów będzie wyglądał jak nowy :)

W jakiej temperaturze prać akcesoria Dog's Profit?

Nastaw pralkę na 40-50°C. Bez obaw! Nadruk na taśmie nie wyblaknie! Do prania możesz dodać hipoalergiczny płyn do prania, proszek lub inny detergent, który nie uczuli Twojego psa. Nie dodawaj wybielaczy!

Czy akcesoria dla psa można prać ręcznie?

No jasne! tę opcję polecamy, przy niewielkich, punktowych zabrudzeniach taśmy ze wzorem i przy standardowym czyszczeniu wodoodpornych taśm z serii ADVENTURE. Wystarczy namoczyć taśmę w wodzie z mydłem, po czym delikatnie pocierać gąbką, bądź szczoteczką zabrudzone miejsce wzdłuż włókien taśmy, po czym wypłukać do czysta.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit