Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI

Mata węchowa dla psa spowalniająca jedzenie MARGHERITA

od
69,90 zł

MATA WĘCHOWA DLA PSA PIZZA MARGHERITA

Mata węchowa całkowicie szyta, można ją prać. Mata na spodzie ma wodoodporny, antypoślizgowy materiał dzięki czemu nie będzie uciekać psiakowi podczas posiłku.

Mata wykonana jest z kilku warstw solidnego polaru o dużej gramaturze. Kolejne składniki na Dog’s Profitowej pizzy tworzą skrytki i kieszonki w które należy schować psią karmę lub przysmaki. Na spodniej stronie maty znajdują się antypoślizgowe kropki, które zapewniają stabilność. Wewnątrz maty została dodana miękka owata dzięki czemu mata nabiera dodatkowej miękkości.

Dzięki takiemu wykonaniu nic nie zsuwa się na dół, co czyni matę praktyczną do użytku. Dodatkowym atutem jest możliwość jej zwinięcia i zabrania w podróż.

Maty węchowe korzystnie wpływają na zwierzęta, działając uspokajająco, zwiększając ich pewność siebie, poprawiając motywację, zwłaszcza u tych, które mają trudności z jedzeniem. Dodatkowo stanowią one doskonałą rozrywkę na dłuższy czas.

Jeśli twój pies bardzo polubi matę, możesz podawać mu na niej codziennie karmę. Maty tego typu skutecznie zwalczają nadmierną prędkość spożywania posiłków u zwierząt, które zbyt pochłaniają jedzenie.

Dostępna w dwóch rozmiarach.

UWAGA: mata jest wykonywana ręcznie, więc kolory i układ wzoru mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

Dostawa od 13,99zł!
U Ciebie za ok. 3-7dni.
30 dni na zwrot
Bez podania przyczyny.
Zadzwoń i zamów
tel. +48 790-206-373, (Pon.-Pt. 9.00-16.00).
4.9/5
Średnia ocena w Google z ponad 700 opinii. Sprawdź!
© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit