▷ Dodatki dla psa | Dog’s Profit - stylowe dopełnienie spacerowego zestawu!

Muszka dla psa

Elegancki dodatek dla Twojego psa! Muszka dla psa jest zapinana na rzep, więc świetnie sprawdzi się zarówno w obrożach i szelkach o szerokości: 15, 20, 25, 30, 35 i 40 mm. 

Moda, funkcjonalność i praktyczność od Dog's Profit dla Ciebie.

Pokrowce na kupworki 

Pokrowce na kupworki to wsienka na torcie, która idealnie pasujące do spacerowego outfitu Twojego psa. Pokrowiec jest wykonany z odpornego, wodoodpornego materiału. Jego rozmiar i kształt został dopasowany do wielkości rolek na psie odchody powszechnie dostępnych na rynku. Największymi atutami etui na woreczki jest ich lekkość i praktyczność. Pokrowiec zawiera dedykowany otwór z logo, który ułatwia wyciąganie worków oraz zapobiega przed wypadaniem rolki, w przypadku ich małej ilości. Pokrowiec na worki jest zapinany na rzep, dzięki, czemu można zamontować go bezpośrednio na smyczy, a także szybko wymienić zużytą rolkę. Etui jest również wyposażone w metalowy, srebrny karabińczyk, który wystarczy przyczepić do smyczy, bądź szlufki w spodniach. Jest on lekki i wytrzymały (przetrwa przypadkowe zdeptanie i spotkanie z psimi zębami). Pokrowce są uniwersalne i pasują do wszystkich smyczy z naszej oferty.
Pokaż światu, że Ty i Twój pies tworzycie duet idealny. Pierwsze tak designerskie produkty dla psiarzy w Polsce. Moda, funkcjonalność i praktyczność od Dog's Profit dla Ciebie.

Pasy do auta

Samochodowe pasy bezpieczeństwa to obok szelek niezbędnik dla każdego psiego podróżnika. Mają one za zadanie chronić nie tylko zwierzę, ale również ludzi z nim podróżujących. Pas do auta od Dog's Profit wykonany jest z wytrzymałej, miękkiej taśmy. Aby zapewnić Wam jak największe bezpieczeństwo w podróży każdy pas szyjemy z taśmy o szerokości 25mm. Uzupełnieniem całości jest duży, solidny karabińczyk. Każdy pas posiada regulację długości, dzięki czemu jest uniwersalnym dodatkiem dla psów ras małych, średnich i dużych. Pas do auta ma za zadanie ograniczyć przemieszczanie się psa w samochodzie, oraz zamortyzować szarpnięcie powstałe w wyniku np. gwałtownego hamowania.
Pas do jazdy autem z psem posiada specjalny adapter, który wystarczy wpiąć, jak standardowy pas bezpieczeństwa.

Miski turystyczne 

Wodoodporna, składana miska podróżna na wodę i karmę dla Twojego psa to gadżet, który z pewnością przyda się podczas spacerów w upalne dni i nie tylko. Wykonane z szybkoschnącego materiału, bardzo lekkie i pakowne!
 Pokaż światu, że Ty i Twój pies tworzycie duet idealny. Pierwsze tak designerskie produkty dla psiarzy w Polsce. Moda, funkcjonalność i praktyczność od Dog's Profit dla Ciebie.