Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Dodatki do obroży Placeholder

Obroża dla psa: dodatki

Oferujemy produkty najwyższej jakości, zapewniając różnorodność rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze dodatki do obroży dla psa obejmują nakładki ostrzegawcze, zawieszki z unikalnymi wzorami, efektywne światełka LED oraz adresówki.

Dodatki do obroży Placeholder

Dowiedz się więcej na temat dodatków do obroży:

  • Praktyczne dodatki do obroży dla psa
  • Yellow Dog Project co to jest?
  • Świecąca zawieszka LED i inne przydatne akcesoria dla psa

Praktyczne dodatki do obroży dla psa

Obroża dla Twojego pupila staje się unikalna, kiedy możesz dostosować ją do osobistych preferencji. Wymienne plakietki z napisami, które znajdziesz w naszej ofercie pozwalą Tobie i Twojemu czworonogowi komunikować się z otoczeniem w sposób niezwykle funkcjonalny, eliminując konieczność zbędnych słów i skomplikowanych tłumaczeń.

W naszej ofercie znajdziesz nakładki ostrzegawcze z gotowymi napisami, takimi jak: "ŁAPY PRECZ", "NIE DOTYKAJ", "UCZĘ SIĘ" i wiele więcej.

Nasze wymienne nakładki z napisami do obroży dla psa to wyjątkowa i praktyczna metoda komunikacji. Pozwala przekazać istotne informacje, takie jak rola psa (np. pies terapeutyczny czy przewodnik), ostrzeżenia (np. "NIE GŁASKAJ") lub dodać akcent humorystyczny, opisując charakter swojego pupila (np. "CUTE BUT PSYCHO").

Yellow Dog Project co to jest?

Yellow Dog Project to społeczna inicjatywa, której celem jest zwiększenie świadomości i rozpoznawalności psów, które potrzebują dodatkowej przestrzeni lub uwagi od innych ludzi i psów. W ramach tej inicjatywy właściciele psów używają żółtych wstążek, opasek i innych elementów na szelkach i obrożach, aby sygnalizować różne potrzeby lub ograniczenia.

Oto kilka przykładów, o jakich i dla jakich psów jest Yellow Dog Project:

  • nieśmiałych lub lękliwych,
  • agresywnych lub reaktywnych,
  • borykającymi się z problemami zdrowotnymi.

W naszej ofercie znajdziesz nakładki na obroże, które pomagają zwiększyć zrozumienie i empatię wobec różnych potrzeb psiaków.

Świecące zawieszki LED i inne przydatne akcesoria dla psa

Podczas wieczornych spacerów, zwłaszcza jesienią i zimą, dbanie o widoczność psa na drodze staje się priorytetem. Nawet niewielki sygnał świetlny może sprawić, że pies staje się widoczny dla innych, zapewniając tym samym mu bezpieczeństwo.

Jeśli Twój psiak nie posiada odblaskowych szelek czy smyczy to świecąca zawieszka LED będzie rozwiązaniem, które niesie za sobą wiele korzyści, a są to między innymi:

  • zwiększenie bezpieczeństwa i widoczności psa w ciemnościach,
  • zasięg do około 200m,
  • uniwersalny rozmiar który pasuje do psów o różnych rozmiarach,
  • łatwość zakładania.

Chcemy dbać o Was kompleksowo, poznaj nasze podstawowe akcesoria dla psa:

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit