Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI

Syta Micha treningówki Z GĘSIĄ dla psa 80g

10,99 zł

Przysmaki dla psa z gęsią 80g.

Niesamowicie aromatyczne przekąski treningowe dla psów z gęsią to miękkie, kompaktowe przysmaki stworzone z myślą o najbardziej wymagających czworonogach.

Treningówki dla psa z gęsią, oferowane przez Sytą Michę, to bogate źródło cennych składników odżywczych, a jednocześnie naturalne źródło pełnowartościowego białka, niezbędnego do rozwoju tkanki mięśniowej. Stanowią doskonałe uzupełnienie energetyczne, szczególnie dla aktywnych psów.

Mięso gęsi jest jednym z najbardziej kalorycznych źródeł białka drobiowego, a także dostarcza jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspierają funkcje układu nerwowego i krwionośnego. Wysoka zawartość witamin A i E wpływa na zdolność organizmu do zwalczania stanów zapalnych oraz wpływa korzystnie na zdrowie oczu u psów. Dodatkowo, obecność niacyny oraz minerałów, takich jak potas, fosfor, magnez, żelazo i cynk, w przekąskach z gęsią poprawia ogólną wydolność organizmu i pielęgnuje sierść, nadając jej zdrowy i lśniący wygląd.

Przysmaki treningowe z gęsią to monobiałkowe przekąski, które mogą być podawane psom z wrażliwym układem pokarmowym oraz psom z alergią pokarmową.

Dostawa od 13,99zł!
U Ciebie za ok. 3-7dni.
30 dni na zwrot
Bez podania przyczyny.
Zadzwoń i zamów
tel. +48 790-206-373, (Pon.-Pt. 9.00-16.00).
4.9/5
Średnia ocena w Google z ponad 700 opinii. Sprawdź!
© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit