Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej  199zł
Obroże półzaciskowe

Obroża półzaciskowa dla psa

Twój pies ma tendencję do wyswabadzania się ze standardowej obroży? A może chcesz oduczyć go ciągnięcia na smyczy, a stosowanie szelek to nie Twoja bajka?

Pokaż na stronie

Obroża półzaciskowa dla psa – jak wybrać najlepszą?

Obroża półzaciskowa jest rodzajem obroży dla psów, których celem jest kontrolowanie psa bez szkodzenia mu. Jest to popularny wybór dla właścicieli psów, którzy chcą uniknąć szkody i bólu, jakie mogą wynikać ze stosowania tradycyjnej obroży lub kagańca. Oto kilka zalet stosowania obroży półzaciskowej dla psa:

Jakie są zalety stosowania obroży półzaciskowej dla psa?

Obroże półzaciskowe stosuje się najczęściej u dużych psów ras takich jak np. doberman, czy rottweiler oraz u psiaków, które mają większą szyję od głowy. Ten rodzaj obroży ma oduczyć wyciągania głowy z akcesoriów psiaków, które mają tendencję do takiego zachowania.

Obroże półzaciskowe są bardzo popularne podczas treningu luźnej smyczy, podczas którego pupil uczy się dobrych nawyków na spacerze.

Obroża półzaciskowa dla psa– koniec z ucieczkami na własną łapę!

Zastanawiasz się jakie są najlepsze marki obroży półzaciskowej dla psa?

W naszej pracowni każdy produkt tworzymy z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Twojego psa. Każdy element zastosowany w obroży jest odporny na pociągnięcia, a gotowe obroże cechuje dbałość nawet o najmniejszy szczegół.

Obroże półzaciskowe dla psów od Dog's Profit

Obroże półzaciskowe z powodzeniem możesz prać w pralce bez lęku o utratę jakości na taśmie lub rdzewienie okuć.

Przed wyborem najlepszej obroży dla psa pamiętaj, aby zmierzyć mu obwód szyi zaraz za uszami, to proste zadanie sprawi, że Twoje zamówienie stworzymy z myślą o Twoim pupilu, a produkt będzie w pełni spełniał swoje zadanie.

Najważniejsze cechy obroży półzaciskowej dla psa

Obroża półzaciskowa dla psa to popularny wybór dla właścicieli psów ras dużych i psów długowłosych, którzy szukają sposobu na kontrolowanie swojego pupila podczas spacerów lub szkoleń. Jakie cechy powinna mieć obroża półzaciskowa, dzięki której Twój pupil będzie czuł się komfortowo?

Obroża półzaciskowa powinna być regulowana i dostosowywana do rozmiaru psa, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie i zapobiec zbyt luźnemu lub zbyt ciasnemu ułożeniu. Składając zamówienie wybierz obrożę z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i cechuje je dbałość o szczegóły. Wodoodporna taśma może być dodatkowym atutem.

Pamiętaj, aby wybrać tylko taki produkt, który zabezpieczenie przed przypadkowym rozluźnieniem się jej podczas pociągnięcia przez psa.

Czym różni się obroża półzaciskowa od obroży zaciskowej?

Obroże półzaciskowe dla psów jest bezpieczniejszym rozwiązaniem. Smycz przypominasz do paska zaciskowego, a w momencie szarpnięcia zaciska się on tylko do wyregulowanego miejsca, dlatego tak istotne jest abyś dobrze dobrał rozmiar swojemu psu.

Gdy pies ciągnie, obroża półzaciskowa zaciska się na jego szyi, co może pomóc w przekazywaniu psu sygnału, że powinien zredukować siłę ciągnięcia. Kiedy pies przestaje ciągnąć, obroża półzaciskowa powinna powrócić do pierwotnego kształtu, aby zapewnić psu swobodę ruchu i uniknąć szkodzenia psu.

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit