▷ Obroża dla psa | Dog’s Profit - stylowe akcesoria spacerowe!

Obroża na sprzączkę

Klasyczna obroża dla psa. Obroża ze sprzączką to idealna opcja dla tych z Was, którzy nie ufają nawet najlepszej jakości klamrom z plastiku. Profilowana klamra jest wykonana z wytrzymałego metalu oraz spawany zaczep do smyczy. Obroża posiada regulację na dziurki, w standardowej wersji nie posiada szlufki.

Obroża z klamrą

Klasyczna obroża dla psa. Numer 1 na wyprawkowej liście zakupów. Profilowana klamra jest wykonana z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu jest lekka i funkcjonalna. Dowiedz się więcej.

Obroża martingale

Funkcjonalna obroża półzaciskowa dla psa wykonana jest z miękkiej i wytrzymałej taśmy. Idealne sprawdza się dla psów ras małych, średnich i dużych. Oryginalny design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Mocne, spawane okucia zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Obroża martingale przeznaczona jest dla psów, które mają np. dłuższe futro, szyję szerszą od głowy (np. amstaff, pitbull) lub mają skłonność do wyswobadzania się z klasycznej obroży z klamrą.
Element zaciskowy jest w formie pętelki, która w momencie, kiedy pies pociągnie za smyczy, zaciska się do ustalonego punktu. Regulacja obroży pomaga dobrze dopasować ją do wymiarów psiaka, tak aby w momencie pełne zaciśnięcia go nie podduszała.
Standardowo każda obroża posiada dedykowany zaczep na adresówkę.

Obroża półzaciskowa

Funkcjonalna obroża półzaciskowa dla psa wykonana jest z miękkiej i wytrzymałej taśmy. Obroża półzaciskowa przeznaczona jest dla psów, które mają m. in. dłuższe futro, szyję szerszą od głowy (np. amstaff, pitbull) lub mają skłonność do wyswobadzania się z klasycznej obroży z klamrą. Oryginalny design i ładne kolory przyciągają wzrok. Mocne, spawane okucia zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. 
Element zaciskowy jest w formie paska, który w momencie szarpnięcia psa na smyczy zaciska się do określonego momentu. Standardowo każda obroża zawiera zaczep na adresówkę.