▷ Odblaski na taśmie | Dog’s Profit - bezpieczne obroże, szelki i smycze dla Twojego psa

„Gwiazda na dzielni”

10.0020.00


Wyczyść
ILOŚĆ
Psst! Produkt personalizowany nie podlega zwrotowi ani wymianie. Dowiedz się więcej.

"GWIAZDA NA DZIELNI"

Lepsza widoczność po zmroku

Elementy odblaskowe na taśmie to jedno z rozwiązań, dzięki któremu zwiększysz widoczność i bezpieczeństwo swojego psa po zmroku. Ilość elementów odblaskowych jest proporcjonalnie rozkładana pod kątem rozmiaru i szerokości taśmy produktu.
Akcesoria spacerowe z odblaskami: jaką mają wytrzymałość? Gwarantujemy wytrzymałość do 25-30 cykli prania.

Odblaski w obroży dla psa z długim futrem, czy zdadzą egzamin? Aby odblask mógł spełniać swoją rolę, musi mieć bezpośredni kontakt ze światłem, które będzie mógł pięknie odbijać. Jeśli psiak ma na tyle dużo futra, że obroża jest ledwo widoczna to odblask może okazać się słabo użyteczny. W takim przypadku polecamy wybór szelek z odblaskami, lub zamocowanie do nich lampki :)

* Usługa "Gwiazda na dzielni" dla Profit Boxów wyceniana jest indywidualnie.

UWAGA: Dodanie elementów odblaskowych w produkcje jest jedną z opcji personalizacji, w związku z czym takie produkty nie podlegają wymianie i zwrotom. Dowiedz się więcej. Chcąc zapewnić jak największą trwałość odblasków na taśmie nie realizujemy usługi :"Gwiazda na dzielni" w produktach używanych.

WAŻNE: Nie realizujemy usługi "Gwiazda na dzielni" dla produktów z serii ADVENTURE oraz PRO-ACTIVE™, ze względu na specyfikę wykorzystanej w nich taśmy.

Obroża z odblaskami

Dopasowujemy wielkość i ilość odblasków do szerokości taśmy i rozmiaru obroży, tak aby zapewnić ich największą funkcjonalność podczas spacerowania.

Jak to wygląda w praktyce?

rozmiar S: 6 sztuk odblasków przy metce. rozmiar M, L, XL: 12 sztuk odblasków w dwóch miejscach ( po 6 sztuk każde).

Smycze z odblaskami

Smycze miejskie i przepinane wzbogacamy elementami odblaskowymi dwustronnie. Ten zabieg zwiększa skuteczność i funkcjonalność produktu podczas użytkowania. Tak jak w przypadku obroży dla psów, również tutaj dopasowujemy wielkość i ilość odblasków do szerokości taśmy podczas spacerowania.

Jak to wygląda w praktyce?

smycz miejska: 12 sztuk odblasków, w dwóch miejscach ( po 6 sztuk: przy karabińczyku i poniżej rączki).

smycz przepinana: 12 sztuk odblasków w dwóch miejscach ( po 6 sztuk przy obu karabińczykach).

Szelki z odblaskami

Szelki dla psa wzbogacamy elementami odblaskowymi w kilku miejscach. Ten zabieg zwiększa skuteczność i funkcjonalność produktu podczas użytkowania. Tak jak w przypadku obroży dla psów, również tutaj dopasowujemy wielkość i ilość odblasków do szerokości taśmy podczas spacerowania.

Jak to wygląda w praktyce?

w zależności od rozmiaru i typu szelki zawierają od 12 do 24 sztuk odblasków.