▷ Dodatki dla psa | Dog’s Profit - stylowe dopełnienie spacerowego zestawu!

Pasy do auta

Samochodowe pasy bezpieczeństwa to obok szelek niezbędnik dla każdego psiego podróżnika. Mają one za zadanie chronić nie tylko zwierzę, ale również ludzi z nim podróżujących. Pas do auta od Dog's Profit wykonany jest z wytrzymałej, miękkiej taśmy. Aby zapewnić Wam jak największe bezpieczeństwo w podróży każdy pas szyjemy z taśmy o szerokości 25mm. Uzupełnieniem całości jest duży, solidny karabińczyk. Każdy pas posiada regulację długości, dzięki czemu jest uniwersalnym dodatkiem dla psów ras małych, średnich i dużych. Pas do auta ma za zadanie ograniczyć przemieszczanie się psa w samochodzie, oraz zamortyzować szarpnięcie powstałe w wyniku np. gwałtownego hamowania.
Pas do jazdy autem z psem posiada specjalny adapter, który wystarczy wpiąć, jak standardowy pas bezpieczeństwa.

Miski turystyczne 

Wodoodporna, składana miska podróżna na wodę i karmę dla Twojego psa to gadżet, który z pewnością przyda się podczas spacerów w upalne dni i nie tylko. Wykonane z szybkoschnącego materiału, bardzo lekkie i pakowne!
 Pokaż światu, że Ty i Twój pies tworzycie duet idealny. Pierwsze tak designerskie produkty dla psiarzy w Polsce. Moda, funkcjonalność i praktyczność od Dog's Profit dla Ciebie.