Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI
Dodatki do szelek Placeholder

Szelki dla psa: dodatki

Wszystkie produkty z tej kategorii zostały starannie wybrane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wygodę Twojego zwierzaka podczas spacerów na świeżym powietrzu. Oferujemy wysoką jakość i różnorodność, aby każdy klient mógł znaleźć dodatki do szelek dostosowane do swoich potrzeb.

Dodatki do szelek Placeholder

Dowiedz się więcej na temat dodatków do szelek:

  • Praktyczne dodatki do szelek dla psa
  • Czym jest Yellow Dog Project?
  • Świecąca zawieszka LED i inne przydatne akcesoria dla psa

Praktyczne dodatki do szelek dla psa

Szelki dla Twojego pupila stają się niezwykle wyjątkowe dzięki możliwości dostosowania ich do osobistych preferencji. Nasze wymienne plakietki z napisami pozwalają Tobie i Twojemu czworonogowi komunikować się z otoczeniem w sposób wyjątkowy, eliminując konieczność zbędnych słów czy długich tłumaczeń.

W ofercie na naszej stronie znajdziesz gotowe napisy standardowe, takie jak "NIE GŁASKAJ", "NIE DOTYKAJ", "UCZĘ SIĘ" i wiele innych.

Wymienne nakładki z napisami na szelkach dla psa stanowią wyjątkową i funkcjonalną metodę komunikacji. To doskonały sposób, aby przekazać istotne informacje, takie jak rola psa (np. pies terapeutyczny, służbowy czy przewodnik), ostrzeżenia (np. "NIE DOTYKAJ") lub nawet wprowadzić nutę humoru, opisując charakter swojego pupila (np. “CUTE BUT PSYCHO”).

Czym jest Yellow Dog Project?

Yellow Dog Project to inicjatywa społeczna mająca na celu podniesienie świadomości i rozpoznawalności psów, które potrzebują dodatkowej przestrzeni lub uwagi od innych ludzi i psów. Projekt polega na przywiązywaniu żółtych wstążek, opasek lub innych elementów na szelkach i obrożach psów, które wyrażają różnego rodzaju potrzeby lub ograniczenia.

Oto kilka przykładów, o co chodzi w Yellow Dog Project:

  • Nieśmiałość lub lękliwość.Żółty element może oznaczać, że pies jest nieśmiały, lękliwy lub potrzebuje czasu, aby się oswoić z innymi psami lub ludźmi. Właściciele psów proszą wtedy innych o zachowanie dystansu i cierpliwość.
  • Agresja lub niezrozumiałe zachowanie.Żółta nakładka może sygnalizować, że pies może reagować agresywnie w niektórych sytuacjach, co pozwala innym unikać zbliżania się do niego.
  • Problemy zdrowotne.Czasami pies może mieć problemy zdrowotne, które wymagają specjalnej uwagi lub opieki. Żółta wstążka może informować innych o tych problemach i prosić o odpowiednią reakcję.

W nasze ofercie znajdziesz nakładki na szelki, które pomogą zwiększyć zrozumienie i empatię wobec różnych potrzeb i osobowości psów.

Świecąca zawieszka LED i inne przydatne akcesoria dla psa

Opiekunowie psów podczas wieczornych spacerów, a już szczególnie jesienią i zimą, chcą szczególnie dbać o właściwą widoczność psa na spacerze, aby zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo. Na spacerach mogą zdarzyć się różne niespodziewane sytuacje, które mogą narazić Twojego psa na niebezpieczeństwo, dlatego nawet niewielki sygnał świetlny może sprawić, że będzie on widoczny dla innych po zmroku.

Korzyści korzystania z lampki LED dla psa obejmują:

  • zwiększenie bezpieczeństwa i widoczności psa w ciemnościach,
  • lekkość i kompaktowy rozmiar produktu, który możesz przypinać do różnych akcesoriów w zależności od potrzeb,
  • łatwość stosowania.

Chcemy dbać o Was kompleksowo, poznaj nasze podstawowe akcesoria dla psa:

© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit