▷ Obroża z klamrą dla psa - opis | Dog’s Profit - bezpieczne i stylowe szelki dla psa!
Obroża z logo Dog's Profit wykonana jest z wytrzymałej i miękkiej taśmy, która cechuje się dużą odpornością na zużycie. Różne szerokości taśm sprawiają, że nasze akcesoria są idealne dla psów ras małych, średnich i dużych.
Oryginalne wzory i ładne kolory pozwolą wyróżnić się Wam z tłumu. Dodatkowo każda obroża standardowo posiada regulację dzięki, której łatwo ją dopasować do szyi pupila, oraz dedykowany zaczep na adresówkę!
obroza_luna_01
obroza_amarillo_03
obroza_odblask
tasma
okucia

Obroża z klamrą

 • UNIWERSALNOŚĆ
  sprawdzą się idealnie podczas codziennych spacerów.
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
  Obroża jest wyposażona w spawane okucie i odporne na warunki atmosferyczne klamry.
 • KOMFORT
  Lekka i szybka w zakładaniu.
 • BEZPIECZEŃSTWO
  Obroża wykonana jest z bardzo wytrzymałej taśmy o mocnym splocie.
 • ULEPSZENIE
  Obroża zawiera osobny, dedykowany zaczep na adresówkę.
 • MOCNE SZWY
  Tajną bronią wytrzymałości i najwyższej jakości naszych produktów są turbo mocne szwy zyg-zagowe, którymi łączymy poszczególne elementy szelek,obroży i smyczy dla Twojego psa. Oprócz zwiększenia bezpieczeństwa wpływają również na estetyczne aspekty naszych produktów, a także chronią końce taśm przed ich strzępieniem.
 • NAJLEPSZE DODATKI
  Bardzo wytrzymałe, spawane okucia. Ich wielkość dostosowaliśmy do poszczególnych rozmiarów produktów tak, aby jak najbardziej zwiększyć komfort Twojemu psu podczas codziennych spacerów.
 • ORYGINALNY DESIGN
  Jedyny i niepowtarzalny. Wszystkie wzory przez nas oferowane są stworzone przez nas, w krakowskiej pracowni. Wychodzimy poza ramy, tworzymy oryginalne printy, które przykuwają wzrok i mogą umilić codzienność.
 • WYTRZYMAŁA TAŚMA
  Bezpieczeństwo Twojego psa jest dla nas priorytetem, właśnie dlatego stawiamy na najwyższą jakość półproduktów. Taśmy z których korzystamy posiadają Certyfikaty Wytrzymałości na rozerwanie ( 20mm min. 500 daN; 25mm min. 650 daN; 35mm min. 950 daN).

Wybierz odpowiedni rozmiar dla swojego pupila

W standardowej ofercie posiadamy obroże w trzech rozmiarach: S, M, L, i trzech szerokościach taśmy: 20, 25 i 35 mm. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać obroże szyte na miarę, dodać do nich elementy odblaskowe, czy miękkie, podszycie z pianki.

UWAGA! Warto zmierzyć psa przed złożeniem zamówieniem, teraz zajmie to kilka chwil, a jeśli otrzymasz niepasującą obroże (za małą lub za dużą) ich wymiana będzie wiązała się z kosztami i dłuższym czasem oczekiwania!