Szarpak ‚Aspen’ – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!
KOMFORT

Wygodna rączka, podszyta miękką pianką.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze produkty wykonują ludzie z pasją, których cechuje przede wszystkim dokładność i dbałość o detale.

SATYSFAKCJA

Jedna z najpopularniejszych psich zabawek :)

ORYGINALNOŚĆ

Autorski projekt wzoru nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli.

Szarpak dla psa

Dobra zabawa to podstawa!

Szarpak 'Aspen' to wykonana z najwyższej jakości materiałów stylowa zabawka dla Twojego psa. Jest to jedna z pierwszych na polskim rynku tak kolorowych zabawek tego typu. Autorski wzór taśmy pozwala na stworzenie idealnego psiego zestawu do zabawy i na spacer. Mop dzięki swojej budowie jest bardzo atrakcyjny dla psa. Dla zwiększenia wytrzymałości zabawki zastosowaliśmy dodatkowe przeszycia w miejscach szczególnie narażonych na zniszczenie przez psie zęby. Rączka do trzymania została podszyta mięciutką pianką dzięki czemu podczas ostrzejszej zabawy z pupilem nie odczujesz dyskomfortu wrzynania się taśmy w dłonie Skomponuj cały wyjściowy zestaw od Dog's Profit dla swojego psa i do szarpaka dobierz obrożę, szelki i smycz miejską lub smycz przepinaną z tym samym wzorem.

Wzór 'Aspen' nie zna słowa nuda! Piękne kolory zostały dobrane tak, aby przyciągać wzrok i zachwycać!
  • ZABAWKA: SZARPAK
  • Aspen
  • Zachęcający do zabawy materiał typu 'mop'
  • Jeden uniwersalny rozmiar dla psów ras małych i średnich.
  • Rękodzieło wykonane w Polsce.
  • Autorski wzór na materiale.
  • Można prać w pralce.
  • Kolory na monitorze mogą różnić się od prezentowanych w rzeczywistości.
Uwaga: Pies nie powinien bawić się szarpakiem sam. Zabawka jest przeznaczona do wspólnej zabawy człowieka z psem, aportowania, szarpania, treningów, nagradzania. Po zakończeniu zabawy/ treningu najlepiej ją schować przed psem. Nie ma zabawek niezniszczalnych, dlatego ze względów bezpieczeństwa należy nadzorować psiaka podczas zabawy. Ewentualne nadgryzione elementy należy niezwłocznie odciąć.

Zobacz pozostałe produkty tej serii