Szarpak ‚Wild Berry’ – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!
KOMFORT

Wygodna rączka, podszyta miękką pianką.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze produkty wykonują ludzie z pasją, których cechuje przede wszystkim dokładność i dbałość o detale.

SATYSFAKCJA

Jedna z najpopularniejszych psich zabawek :)

ORYGINALNOŚĆ

Autorski projekt wzoru nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli.

Szarpak dla psa

Dobra zabawa to podstawa!

Szarpak 'Wild Berry' to wykonana z najwyższej jakości materiałów stylowa zabawka dla Twojego psa. Jest to jedna z pierwszych na polskim rynku tak kolorowych zabawek tego typu. Autorski wzór taśmy pozwala na stworzenie idealnego psiego zestawu do zabawy i na spacer. Mop dzięki swojej budowie jest bardzo atrakcyjny dla psa. Dla zwiększenia wytrzymałości zabawki zastosowaliśmy dodatkowe przeszycia w miejscach szczególnie narażonych na zniszczenie przez psie zęby. Rączka do trzymania została podszyta mięciutką pianką dzięki czemu podczas ostrzejszej zabawy z pupilem nie odczujesz dyskomfortu wrzynania się taśmy w dłonie Skomponuj cały wyjściowy zestaw od Dog's Profit dla swojego psa i do szarpaka dobierz obrożę, szelki i smycz miejską lub smycz przepinaną z tym samym wzorem.

Wzór 'Wild Berry' nie zna słowa nuda! Piękne kolory zostały dobrane tak, aby przyciągać wzrok i zachwycać!
  • ZABAWKA: SZARPAK
  • WILD BERRY
  • Zachęcający do zabawy materiał typu 'mop'
  • Jeden uniwersalny rozmiar dla psów ras małych i średnich.
  • Rękodzieło wykonane w Polsce.
  • Autorski wzór na materiale.
  • Można prać w pralce.
  • Kolory na monitorze mogą różnić się od prezentowanych w rzeczywistości.
Uwaga: Pies nie powinien bawić się szarpakiem sam. Zabawka jest przeznaczona do wspólnej zabawy człowieka z psem, aportowania, szarpania, treningów, nagradzania. Po zakończeniu zabawy/ treningu najlepiej ją schować przed psem. Nie ma zabawek niezniszczalnych, dlatego ze względów bezpieczeństwa należy nadzorować psiaka podczas zabawy. Ewentualne nadgryzione elementy należy niezwłocznie odciąć.

Zobacz pozostałe produkty tej serii