Darmowa dostawa od  199zł
Produkt polski Placeholder PRODUKT POLSKI

Syta Micha treningówki Z PERLICZKĄ dla psa 80g

11,99 zł

Przysmaki dla psa z perliczką 80g.

Przekąski treningowe dla psa z perliczką od Sytej Michy to doskonałe źródło lekkostrawnego białka, które nie obciąża żołądka psów. Perliczka, jako składnik mięsa, dostarcza również cennych minerałów, takich jak wapń, magnez, krzem, żelazo, cynk i miedź, wspomagając odporność oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i pokarmowego. Z perspektywy diety, perliczka jest uważana za chude mięso, które zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe. Dlatego jest odpowiednia dla psów z nadwagą, a także dla tych z problemami sercowymi lub trzustkowymi, ze względu na odpowiedni stosunek potasu do sodu.

Z uwagi na rzadkość stosowania perliczki w karmieniu psów, trenerki z jej dodatkiem stają się doskonałą opcją dla czworonogów z wrażliwym układem pokarmowym lub cierpiących na alergie pokarmowe.

Smaczki z perliczką to małe, miękkie kawałki zamknięte w szczelnym opakowaniu, dzięki czemu zachowują świeżość i konsystencję nawet po otwarciu. Są dedykowane psom na każdym etapie życia i idealnie sprawdzają się jako poręczna przekąska treningowa, którą można podać w jednym kęsie.

Dostawa od 13,99zł!
U Ciebie za ok. 3-7dni.
30 dni na zwrot
Bez podania przyczyny.
Zadzwoń i zamów
tel. +48 790-206-373, (Pon.-Pt. 9.00-16.00).
4.9/5
Średnia ocena w Google z ponad 700 opinii. Sprawdź!
© 2023 All Rights Reserved. Dog's Profit