▷ Przeróbki krawieckie| Dog’s Profit - profesjonalna pracownia krawiecka!

Przeróbki krawieckie

5.0020.00


Wyczyść
ILOŚĆ
SKU: n/a. Kategorie: .
Dodatkowe informacje
Typ przeróbki

Dodatkowa klamra, Dodatkowa rączka w szelkach, Dodatkowe półkole w szelkach guard, Dopasowanie wymiarów do psa, Podszycie z pianki w obroży, Podszycie z pianki w szelkach

Psst! Produkt personalizowany nie podlega zwrotowi ani wymianie. Dowiedz się więcej.

Przeróbki krawieckie

Poniżej przedstawiamy usługi/ ulepszenia, dzięki którym możesz wynieść obroże, smycz lub szelki na wyższy poziom. Ten zakres personalizacji pomaga lepiej dopasować produkt do Waszych spacerowych potrzeb. 
Psst... produkty z wykupioną usługą krawiecką ze względu na swój charakter nie podlegają zwrotom.

Dowiedz się więcej o...

1Dodatkowa klamra.
Drugą, dodatkową klamrę w szelkach typu guard wszywamy w pasie klatki piersiowej. Dzięki niej szelki są symetryczne, a wszelkie naprężenia są lepiej rozkładane. Klamra ułatwia też ich zakładanie, ponieważ nie trzeba przedkładać całości przez łapę. UWAGA: Wybierając tę opcję w uwagach do zamówienia podaj obwód klatki piersiowej psa!
2Dodatkowa rączka w szelkach.
Jeśli marzysz o szelkach z rączką to opcja dla Ciebie! Rączkę wszywamy na pasie klatki piersiowej w szelkach typu guard i szelkach bezuciskowych PRO-FIT™.
3Dodatkowe półkole w szelkach guard.
Marzysz o uniwersalnych szelek 2w1 na codzienne spacery? Dodatkowe półkole wszywamy z przodu szelek typu guard, pod psim pyskiem, dzięki czemu w razie potrzeby mogą spełniać funkcję szelek treningowych easy-walk.
4Dopasowanie wymiarów do psa.
Przesadziliście z optymizmem podczas zdejmowania miary do szelek easy-walk i pas przedni opada psiakowi na łapy? A może zdążył nadgryźć taśmę w swoich nowych szelkach? Wszystko da się naprawić! Zapakuj do koperty produkt wymagający przeróbek i odeślij go wraz z wypełnionym Formularzem Wymiany na adres naszej pracowni: DOG'S PROFIT os. Złotego Wieku 94/4 31-618 Kraków. W rubryce 'NOWY TOWAR' podaj wszystkie niezbędne informacje (dokładne wymiary/ o ile cm należy skrócić poszczególne wymiary) umożliwiające jak najlepsze dopasowanie produktu do gabarytów Waszego psiaka. Psst... W niektórych przypadkach takich jak np. 'powiększanie' szelek może łączyć się z dodatkowymi opłatami związanymi z koniecznością wykorzystania nowych materiałów.
5Podszycie z pianki w obroży.
Podszycie z pianki ma za zadanie zwiększyć komfort użytkowania i zminimalizować ryzyko powstania obtarć na psiej skórze. To rozwiązanie polecamy dla psów z krótką sierścią, wrażliwców i ciągnących na smyczy.
6Podszycie z pianki w szelkach.
Podszycie z pianki ma za zadanie zwiększyć komfort użytkowania i zminimalizować ryzyko powstania obtarć na psiej skórze. To rozwiązanie polecamy dla psów z krótką sierścią, wrażliwców i ciągnących na smyczy.

Chcesz abyśmy wykonali przeróbkę, której nie ma na liście? Nie ma problemu. Napisz do nas! W wiadomości opisz swój pomysł na wymarzony produkt.