▷ Smycz dla psa | Dog’s Profit - stylowe akcesoria spacerowe!

Smycz miejska

Niezbędnik nr 1 na psiej liście zakupów. Smycz miejska dla psa wykonana jest z grubej i wytrzymałej taśmy, która zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennych spacerów. Standardowo każda smycz miejska jest wyposażona w dodatkowy zaczep przy rączce, do którego można np. przypiąć pokrowiec na worki. Smycz miejska w wersji PREMIUM wzbogacona jest o: podszycie rączki miękką pianką i uchwyt przy karabińczyku pozwalający mieć psa blisko siebie zawsze wtedy, gdy sytuacja tego wymaga. Ładne kolory i oryginalne wzory nie tylko przyciągną wzrok przechodniów, ale również pozwolą Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli. Kilka szerokości taśm i rozmiarów karabińczyków sprawia, że smycz jest idealna dla psów raz małych, średnich i dużych.


Smycz przepinana

Smycz dla psa z możliwością regulacji długości wykonana jest z grubej, wytrzymałej taśmy i odpornych karabińczyków. Oryginalny design i ładne kolory nie tylko przyciągnie wzrok przechodniów, ale również pozwoli Twojemu psu wyróżnić się wśród psich kumpli. Możliwość zmiany długość smyczy na trzech poziomach. Idealne dla psów raz małych, średnich i dużych.

Smycze treningowe

 W naszej ofercie znajdziesz dla psa smycz krótką, długą, miejską i przepinaną nie mogło więc zabraknąć również tej najdłużej.
Smycz / linka treningowa dla psa o długości 5, 10 i 15 m to idealne rozwiązanie np. na trening posłuszeństwa, spacery w plenerze, oraz naukę przywołania, tylko od Ciebie zależy jak dużo wolności chcesz dać swojemu psu :).
Na Twoje dłonie oddajemy dwa rodzaje smyczy: turbo lekkie z taśmy polipropylenowej oraz wodoodporne z taśmy PCV, powlekane TPU ze spustowym karabińczykiem, którym nie straszny piach i błoto.
Smycz treningowa sprawdzi się świetnie zarówno u szczeniaka jak i dorosłego psa, jest również bardzo ważnym wyposażeniem podczas treningu psów myśliwskich.

Pozostałe