Szelki – Dog’s Profit – stylowe obroże, szelki i smycze dla Twojego psa!

Szelki typu guard

Jedne z najpopularniejszy i najbardziej lubianych psich akcesoriów. Szelki typu guard wykonane są z grubej i wytrzymałej taśmy. Konstrukcja szelek rozkłada naprężenia, tak aby nie obciążać kręgosłupa psa, taśma układa się z dala od psich pach więc nie ma ryzyka obtarć. Szelki nie krępują ruchów, a różne szerokości taśm sprawiają, że są idealne dla psów ras małych, średnich i dużych. Oryginalne wzory i ładne kolory pozwolą wyróżnić się Wam z tłumu.  Spawane, mocne okucia zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania, a sposób ich zakładania - przez głowę i łapę - dają pewność, że pies się z nich nie wyswobodzi.

Szelki bezuciskowe

Bardzo wygodne, oddychające szelki dla psów ras małych i średnich. są idealną alternatywą dla standardowych akcesoriów. Ultra miękki materiał nie podrażni skóry pupila, a mocna taśma zapewni trwałość i bezpieczeństwo. Konstrukcja szelek doskonale rozkłada naprężenia dzięki czemu kręgosłup psa nie jest obciążany.
Tego typu szelki idealnie nadają się na długie spacery, do biegania, na górskie wycieczki, ale także do podróżowania w aucie. Oryginalny design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w odporne czarne klamry.

Szelki easy walk

Szelki treningowe szyte na miarę ułatwiają naukę ładnego chodzenia na smyczy mocna taśma zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne czarne klamry.

Szelki norweskie

Szelki rekreacyjne na codzienne spacery. Mocna taśma zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne czarne klamry. Regulacja  pasa przedniego jak i klatki piersiowej pozwala w łatwy sposób dopasować szelki do psa.