▷ Szelki dla psa | Dog’s Profit - stylowe akcesoria spacerowe!

Szelki typu guard

Jedne z najpopularniejszy i najbardziej lubianych psich akcesoriów. Sprawdzą się dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Dowiedz się więcej.

Szelki bezuciskowe PRO-FIT™

Bardzo wygodne, wodoodporne, oddychające szelki idealnie dopasowują się do tułowia psa ułatwiając prowadzenie go na smyczy. Wygodne do zakładania, nie podduszają psa przy szarpnięciach i ciągnięciu. Ultra miękki materiał nie podrażni skóry pupila, a mocna taśma zapewni trwałość i bezpieczeństwo. Konstrukcja szelek doskonale rozkłada naprężenia dzięki czemu kręgosłup psa nie jest obciążany.
Dwuwarstwowe szelki dla psów produkcji Dog’s Profit polecamy pieskom w każdym wieku i kondycji. Nadają się na spacery, wycieczki i do podróżowania w samochodzie. Szelki zakładane są przez głowę, w pasie klatki piersiowej zamontowaliśmy dwie klamry, które znajdują się bo obu stronach psiego ciała, dzięki czemu całość szelek jest symetryczna, podczas spaceru psu jest wygodnie, a produkt się na nim nie przekręca.
Szelki bezuciskowe PRO-FIT™ to nasze autorskie rozwiązanie, które ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność przy zachowaniu pięknego designu produktu.

Szelki norweskie

Szelki rekreacyjne na codzienne spacery. Mocna taśma zapewnia im trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne na warunki atmosferyczne czarne klamry. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobre dobranie produktu do psiego ciałka, dlatego nasze szelki posiadają regulację w obu płaszczyznach dzięki czemu w łatwy sposób można je dopasować do pupila. Pas przedni wszywamy pod kątem, dzięki czemu nacisk rozkłada się na klatkę piersiową, chroniąc psie gardło. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. 

Szelki easy-walk

Szelki treningowe szyte na miarę ułatwiają naukę chodzenia na luźnej smyczy. Mocna taśma zapewnia im trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne czarne klamry. Aby utrudnić ciągnięcie smycz przypinamy z przodu szelek, dzięki czemu psiak w momencie naprężania smyczy zostaje odwrócony w stronę właściciela. Szelki easy-walk są przeznaczone do treningu chodzenia na luźnej smyczy. Nie zalecamy stosowania ich na codziennych spacerach.

Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji.