▷ Szelki dla psa | Dog’s Profit - stylowe akcesoria spacerowe!

Szelki typu guard

Jedne z najpopularniejszy i najbardziej lubianych psich akcesoriów. Szelki typu guard wykonane są z grubej i wytrzymałej taśmy. Konstrukcja szelek rozkłada naprężenia, tak aby nie obciążać kręgosłupa psa, taśma układa się z dala od psich pach więc nie ma ryzyka obtarć. Szelki nie krępują ruchów, a różne szerokości taśm sprawiają, że są idealne dla psów ras małych, średnich i dużych. Oryginalne wzory i ładne kolory pozwolą wyróżnić się Wam z tłumu.  Spawane, mocne okucia zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania, a sposób ich zakładania - przez głowę i łapę - dają pewność, że pies się z nich nie wyswobodzi.

Szelki norweskie

Szelki rekreacyjne na codzienne spacery. Mocna taśma zapewnia im trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne na warunki atmosferyczne czarne klamry. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobre dobranie produktu do psiego ciałka, dlatego nasze szelki posiadają regulację w obu płaszczyznach dzięki czemu w łatwy sposób można je dopasować do pupila. Pas przedni wszywamy pod kątem, dzięki czemu nacisk rozkłada się na klatkę piersiową, chroniąc psie gardło. Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. 

Szelki easy-walk

Szelki treningowe szyte na miarę ułatwiają naukę chodzenia na luźnej smyczy. Mocna taśma zapewnia im trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Szelki wyposażone są w spawane okucia i odporne czarne klamry. Aby utrudnić ciągnięcie smycz przypinamy z przodu szelek, dzięki czemu psiak w momencie naprężania smyczy zostaje odwrócony w stronę właściciela. 

Autorski design i ładne kolory świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji.